• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Kuşum yemlerini kıramıyor

Ayşe..

Yeni Üye
Hastalık Belirti Tarihi
13 Nis 2024
Merhaba kuşum 2,5 yaşında dişi.Şuanda tüy dökümünde ve yemlerini kıramıyor.İshali yok.Yumurta haşladım onu yedi ama garip davranıyor.Yem kabında duruyor yemleri alıp bırakıyor kabuk bile yok.Dışarı çıkardım tabakta yem koydum koşuyor yemeye çalışıyor ama yemiyor yemlerin peşinde koşuyor.Şuan tüneğinde uyuyor.Suyuna da vitamin koydum.Yarım edebilir misiniz 3 gün önce başka bir kuşum öldü biri daha ölsün istemiyorum.Yapabileceğim herhangi birşey var mı

Mustafa27

Eski Forumcu
Moderator
Redaktör
Merhaba kuşum 2,5 yaşında dişi.Şuanda tüy dökümünde ve yemlerini kıramıyor.İshali yok.Yumurta haşladım onu yedi ama garip davranıyor.Yem kabında duruyor yemleri alıp bırakıyor kabuk bile yok.Dışarı çıkardım tabakta yem koydum koşuyor yemeye çalışıyor ama yemiyor yemlerin peşinde koşuyor.Şuan tüneğinde uyuyor.Suyuna da vitamin koydum.Yarım edebilir misiniz 3 gün önce başka bir kuşum öldü biri daha ölsün istemiyorum.Yapabileceğim herhangi birşey var mı
Öncelikle geçmiş olsun ve başınız sağolsun, önceki kuşunuzun hastalığı bulaşmış olabilir aynı kafeste yaşıyorlardı ise , veya zehirlenme olabilir, ağzında problem olabilir kuşunuzun genel hali videosunu yükleyebilir misiniz ayrıca beyaz petece üzerine yeni yaptığı dışkılarını fotoğraflarını yükleyebilir misiniz video için adımlar; UVbZ8.png

Ayşe..

Yeni Üye
Öncelikle geçmiş olsun ve başınız sağolsun, önceki kuşunuzun hastalığı bulaşmış olabilir aynı kafeste yaşıyorlardı ise , veya zehirlenme olabilir, ağzında problem olabilir kuşunuzun genel hali videosunu yükleyebilir misiniz ayrıca beyaz petece üzerine yeni yaptığı dışkılarını fotoğraflarını yükleyebilir misiniz video için adımlar; Ekli dosyayı görüntüle 62962
Önceki kuşumla aynı kafesteydiler bugün sabah uyandığımda yerde uyuyordu yukarı çıkmak istemedi.Daha demin yem yerken dün yediği yumurtayı kustu.Videoları da atmaya çalışıyorum şimdi

Mustafa27

Eski Forumcu
Moderator
Redaktör
Video yüklenmemış fakat dışkı fotoğrafı daha önemli şuanda , onu yüklemeyi deneyin , beyaz petece üzerine yeni yaptığı dışkılarını fotoğraflarını

Ayşe..

Yeni Üye
Video yüklenmemış fakat dışkı fotoğrafı daha önemli şuanda , onu yüklemeyi deneyin , beyaz petece üzerine yeni yaptığı dışkılarını fotoğraflarını
Video bir türrlü gönderilmedi kaç saattir de dışkısını yapmasını bekliyorum.Tuvaleti böyle ikidir siyah yapıyor bide kusuyor galiba.Dün nane yemişti o yüzden olabilirmiIMG-20240414-WA0000.jpg