• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Kuşum titriyor

Esmanur

Yeni Üye
4-5 aylık dişi kuşum şehir dışından bana geldi ve kanadı bana göre ötekisinden yukarda duruyor genelde hatta ben yaklaşınca kanadını aşırı titretiyor ses geliyor titretirken benden korktuğunu düşünüyorum ama kanadının duruşu bana normal gelmedi uçmada yemede sıkıntı yok bazen nadiren cıvık dışkı atıyor vitamin almam gerekiyor mu

Ekli dosyalar

Esmanur

Yeni Üye
4-5 aylık dişi kuşum şehir dışından bana geldi ve kanadı bana göre ötekisinden yukarda duruyor genelde hatta ben yaklaşınca kanadını aşırı titretiyor ses geliyor titretirken benden korktuğunu düşünüyorum ama kanadının duruşu bana normal gelmedi uçmada yemede sıkıntı yok bazen nadiren cıvık dışkı atıyor vitamin almam gerekiyor mu
Ha birde ben rahatsız etmesem uçmuyor olduğu yerde duruyor ben uçsun diye biraz rahatsız ediyorum o şekilde uçuyor

Demet bükay

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
Şampiyon Üye
Yolculuk sırasında küçük bir kutu içinde mi geldi?
İncinmiş olabilir

Esmanur

Yeni Üye
Arada kanatlarını geriyor kendi kendine bazen kafes içinde çırpınıyor ama kafesin kapısı açıkken çıkmıyor ben çıkartıyorum rahatsız etmezsem uçmuyor

Demet bükay

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
Şampiyon Üye
Hayır kendi kafesimden daha büyük kafesle geldi
Tm çok güzel, o zaman kafes içinde bir yere çarpmış olabilir, ani fren, stres veya korku ile, gözlemleyin mutlaka 1-2 hafta içinde düzelecektir,
Bt amin forte tüy kas kemik yapısını destekler temin edin bu vitamini ve yarım suluga 8 damla, 8 saat duracak, sonra taze su ile değişecek, geçmiş olsun

Demet bükay

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
Şampiyon Üye
Arada kanatlarını geriyor kendi kendine bazen kafes içinde çırpınıyor ama kafesin kapısı açıkken çıkmıyor ben çıkartıyorum rahatsız etmezsem uçmuyor
Rahatsız etmeyin kendi haline bırakın, ağrısı vardır, kanadı yukarı çekerken acır ve oynatmaz

Esmanur

Yeni Üye
Tm çok güzel, o zaman kafes içinde bir yere çarpmış olabilir, ani fren, stres veya korku ile, gözlemleyin mutlaka 1-2 hafta içinde düzelecektir,
Bt amin forte tüy kas kemik yapısını destekler temin edin bu vitamini ve yarım suluga 8 damla, 8 saat duracak, sonra taze su ile değişecek, geçmiş olsun
Geleli 14 gün oldu hala geçmedi bir de bana alışmasını bekliyorum sanırım daha çok küçük korkuyor galiba

Demet bükay

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
Şampiyon Üye
İlk geldiğinde yerde uçuyordu zaman geçtikçe yükselmeye başladı yemi de gayet iyi yiyor bugün daldarı koydum kalamar kemiği koydum ikisine de dokunmadı
Ne zaman isterse o zaman yiyecektir

Üst Alt