• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Kuşum sürekli kafasını öne atıyor

nursima

Yeni Üye
Bugün uyandığımda kuşum kabarıktı biraz ilgilendiğimde kafasını öne attığını ağzını açıp kapattığını fark ettim Yani onun dışında hareketleri aynı sadece dediğim gibi kabarıyor ve kafasını öne atıyor korkuyorum nasıl geçer

nursima

Yeni Üye
İyi günler Ben bunu yazdıktan sonra kuşun kustu daha sonra biraz halsizim falan Sonra bir vitamin verdik Tam hatırlamıyorum babam getirdi verdik
Sonra işte kendine yine geldi şimdi daha az yapıyor ve sürekli konuşuyor Ben yediği yemden şüpheleniyorum yediği yemin galiba tarihi geçmişti sonra hemen yemini falan da değiştirdim Şimdi iyi gayet konuşuyor falan yine ufaktan kafasını öne atıyor Bazen yine kabarıyor ama o kadar da olur diye düşünüyorum öyle yani

nursima

Yeni Üye
kuşunuzun streamble dan videosunu ekleyebilir misiniz?
Ekli dosyayı görüntüle 63907

Bilmiyorum Mesaj geldi mi gelmedi mi Ama ben bunu yazdıktan sonra kuşum kustu sonra babamın getirdiği bir vitamini verdim ismini bilmiyorum Şimdi biraz daha iyi konuşuyor falan yine arada kabarıyor gagasını açıp kapıyor ama o kadar da değil yani önceki kadar değil Ben yediği yerden şüpheleniyorum Bence yediği yemin tarihi geçmişti şimdi yemini falan değiştim konuşuyor arada bazen sallanacağına yansıyor yorgun bir şekilde sonra yine konuşmaya başlıyor bazen de gagasını açıp kapatıyor ama bir sıkıntı yok şimdilik hani Ne bileyim önceki halinden daha iyi şimdi

fıstık3560

Aktif Üye
Bilmiyorum Mesaj geldi mi gelmedi mi Ama ben bunu yazdıktan sonra kuşum kustu sonra babamın getirdiği bir vitamini verdim ismini bilmiyorum Şimdi biraz daha iyi konuşuyor falan yine arada kabarıyor gagasını açıp kapıyor ama o kadar da değil yani önceki kadar değil Ben yediği yerden şüpheleniyorum Bence yediği yemin tarihi geçmişti şimdi yemini falan değiştim konuşuyor arada bazen sallanacağına yansıyor yorgun bir şekilde sonra yine konuşmaya başlıyor bazen de gagasını açıp kapatıyor ama bir sıkıntı yok şimdilik hani Ne bileyim önceki halinden daha iyi şimdi
Vitaminin ismini yazabilir misiniz bilmediğiniz ürünü kullanmasaydınız keşke

nursima

Yeni Üye
Vitaminin ismini yazabilir misiniz bilmediğiniz ürünü kullanmasaydınız keşke
Yani şöyle biz bu vitamini aldığımızda kuş aldığımız yer söylemişti bize alın bunu iyi gelir diye Yani tabii bakayım yazayım yine de ama o vitamin de iyi geldi sadece hani yine gülsümde ufak bir şişlik var Onun dışında pek bir şey yok demiştim sadece ishal ve göğüs Siz ufaktan bazen de kabarıyor

Üst Alt