• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Kuşum ölüyor lütfen acil yardım

fıstık3560

Aktif Üye
anladığım kadarıyla elinizden geleni yapmışsınız dediğiniz gibi bu boyutu hastalığın son seviyeleri nerdeyse ☹ umarım sabaha kadar dayanır yavrucak da erkenden veterinere götürürsünüz

Semiha S.

Eski Forumcu
Moderatör
Kıdemli Üye
Çok üzgünüm.Neredeyse 2 hafta oldu ailemize geleli. Kaybettim. Artık yasadıgım bu 2. Talihsizlikten dolayı küstüm muhabbet kusu almayacagım ciddi psikolojimi bozdu.hoscakalın
Başınız sağolsun ama sizlik bir durum yok. Bu kuşların anne babada genetik bir bozukluk var belliki. Arkadaşınıza üretmemesi gerektiğini lütfen iletin. Ve bence sizin gibi bilinçli sonuna kadar sahip çıkan kişiler bu canları sahiplenmeli. Burada okadar çok bilinçsizce kuş bakan, Veterinere götüremem diyip geri veren, veteriner için bütçem yok diyip hasta kuşa bakmak yerine bütçe ayırıp yeni kuş alıp vebale giren saçma sapan okadar kişi olduki. Siz bu canlardan kendinizi mahrum etmemelisiniz. Bence bir canın daha sizin gibi bilinçli bir sahibe ihtiyacı var. Acınız dinince bir can daha sahiplenmenizi şiddetle tavsiye ederim. Tekrar başınız sağolsun 😞

Mustafa27

Eski Forumcu
Moderator
Redaktör
Çok üzgünüm.Neredeyse 2 hafta oldu ailemize geleli. Kaybettim. Artık yasadıgım bu 2. Talihsizlikten dolayı küstüm muhabbet kusu almayacagım ciddi psikolojimi bozdu.hoscakalın
Kaybınız için çok üzüldüm başınız sağolsun 😔 siz elinizden gelen her şeyi yaptınız konuyu başından itibaren takip ediyordum , muhabbet kuşları maalesef ki diğer hayvanlara göre bağışıklığı daha düşük ,daha direnci düşük oluyorlar hassaslar bu yüzden tekrar sahiplenme durumunuz olduğunda papağan sahiplenmenizi öneririm üzüntüyü azaltır 😔

fıstık3560

Aktif Üye
Çok üzüldüm gerçekten ama arkadaşların da dediği elinizden geleni yaptınız. Vicdanınız rahat olsun😔

mustafa-4040

Aktif Üye
Kaybınız için çok üzüldüm başınız sağolsun 😔 siz elinizden gelen her şeyi yaptınız konuyu başından itibaren takip ediyordum , muhabbet kuşları maalesef ki diğer hayvanlara göre bağışıklığı daha düşük ,daha direnci düşük oluyorlar hassaslar bu yüzden tekrar sahiplenme durumunuz olduğunda papağan sahiplenmenizi öneririm üzüntüyü azaltır 😔
Dayanamadım gittim forpus papagan aldım şimdi. Oteki kaybımın acısını bu sevimli( Adı safiye Safiş koydu oglum) unutturur umarım.

Ben herkese tesekkur ederim.Bu güzellik tepemden inmiyor.

Ekli dosyalar

mustafa-4040

Aktif Üye
Başınız sağolsun ama sizlik bir durum yok. Bu kuşların anne babada genetik bir bozukluk var belliki. Arkadaşınıza üretmemesi gerektiğini lütfen iletin. Ve bence sizin gibi bilinçli sonuna kadar sahip çıkan kişiler bu canları sahiplenmeli. Burada okadar çok bilinçsizce kuş bakan, Veterinere götüremem diyip geri veren, veteriner için bütçem yok diyip hasta kuşa bakmak yerine bütçe ayırıp yeni kuş alıp vebale giren saçma sapan okadar kişi olduki. Siz bu canlardan kendinizi mahrum etmemelisiniz. Bence bir canın daha sizin gibi bilinçli bir sahibe ihtiyacı var. Acınız dinince bir can daha sahiplenmenizi şiddetle tavsiye ederim. Tekrar başınız sağolsun 😞
Kusu veren arkadas hemen ayırdı gecen hafta anne babayı.Oda kustan sogudum boyle oluncu dedı baya üzüldü.cok sagolun aileye yeni bir kuş aldım.Oglumda cok üzüldü.Sabah uyanır uyanmaz fıstık nerde dedı. Hastaneye gitti dedik.orda kalacak vs..

Mustafa27

Eski Forumcu
Moderator
Redaktör
Dayanamadım gittim forpus papagan aldım şimdi. Oteki kaybımın acısını bu sevimli( Adı safiye Safiş koydu oglum) unutturur umarım.

Acıyı dindirme konusunda yardımcı olur , siz iyi bakıyorsunuz tüyü kadar ömrü olsun inşallah 🧿 😊

Demet bükay

Eski Forumcu
Şampiyon Üye
Mod Adayı
Çok sağolun sizede destekleriniz için tsk
Çok üzüldüm, bir yandan da çok mutlu oldum, yeni bir can sahiplendiniz, herşey gönlünüzce olsun inşallah 🤲😊
Çocuğunuza duyarlılığınız daha çok mutlu ettin beni 🤲😊tüyü kadar ömrü uzun ve sağlıklı olsun 🤲😊

Aslı Ö.

Eski Forumcu
Moderatör
Kıdemli Üye

Yeni aile üyeniz hayırlısı olsun. 🌸 Güzel anılar biriktirmeniz dileğiyle 🩷

Üst Alt