• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Kuşum kafesten çıkmak istemiyor

Mehmet akif

Yeni Üye
Selamlar herkese daha önce kuşum elime alışmıyor diye konu açmıştım çok şükür geçte olsa alıştı bu sefer ise kafesinden ayrılmıyor alıyorum parmağımda kafesin ağzına getiriyorum tam çekerken içeri kaçıyor 3 4 defa yaptıktan sonra çıkıyor dışarı tam elime aldım oturacağım koltuğa uçuyor kafesin üstüne sadece kafese konuyor başka yere gitmiyor kafesin yanından ayrıldığımda direkt kafesine uçuyo bu alışkanlığından nasıl kurtulabilirim ?

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Merhaba kuşunuz kafesinde zaman geçirmeyi seviyor galiba sizin bu konuda yapacağınız pek bişey yok neticede özgür bırakıyorsunuz şöyle bir tavsiyede bulunabilirjm
Kusunuza bir oyun alanı yapabilirsiniz internette videolar var eğer kendiniz yapmıyorsanız hazır satın alabilirsiniz..

Mehmet akif

Yeni Üye
Kafesini bir süreliğine başka odaya alsam alışır mı kafes siz kalmaya

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Bir deneyin ama sürekli dışarda mi olacak?yeme ve içme ?

Mehmet akif

Yeni Üye
T şeklinde olan tüneklerden alıp yem kabınıda yanına koymayı düşünüyorum suyuyla birlikte

Yusuf Kürşat Akkuş

Eski Forumcu
Kurucu Üye
Kuşunuza maşaallah siz ilgilenin onunla devam edin emin olun zamanla kafesini görmek bile istemeyecek bu yazdıklarımı unutmayın

Üst Alt