• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Kuşum ishaldi videoları yükledi bakar mısınız ?

zynpp.

Aktif Üye

Ekli dosyalar

Demet bükay

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
Şampiyon Üye
Merhaba dün kusumda ishal olabilecegini söylemiştiniz video ve diski fotoğraflarını yükledim bakabilir misiniz

Merhaba günlük dışkılar hatta gündüz ve gece dışkıları değişkenlik gösterir, idrar renksiz çok iyi, iştahı hareketleri yerinde🤲😊
Sanırım son dışkılarda koyu ve üzeri beyaz olanlar, yemini yesin suyunu içsin, mutlu mutlu dallarında dolaşsın maşallah SüphanAllah 🤲😊

zynpp.

Aktif Üye
Merhaba günlük dışkılar hatta gündüz ve gece dışkıları değişkenlik gösterir, idrar renksiz çok iyi, iştahı hareketleri yerinde🤲😊
Sanırım son dışkılarda koyu ve üzeri beyaz olanlar, yemini yesin suyunu içsin, mutlu mutlu dallarında dolaşsın maşallah SüphanAllah 🤲😊
Merhaba Teşekkür ederiz.Yavas yavaş birbirimize alışıyoruz.Bugun elime biraz daha geliyor sanirim bana güvenmeye başladı 🙈💃çok heyecanlı ve endişeli bir anneyim anne olmakta ayrı zormuş.

Demet bükay

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
Şampiyon Üye
Merhaba Teşekkür ederiz.Yavas yavaş birbirimize alışıyoruz.Bugun elime biraz daha geliyor sanirim bana güvenmeye başladı 🙈💃çok heyecanlı ve endişeli bir anneyim anne olmakta ayrı zormuş.
Evet anne olmak her canlı için fedakarlık gerektirir😊🥰tüyü kadar ömrü uzun olsun sağlıkla afiyetle inşallah 😊🥰

Aslı Ö.

Eski Forumcu
Moderatör
Kıdemli Üye
Demet abla gerekeni söylemiş 🌸 beyaz peçeteye yeni yapılmış dışkıları tekrardan ekler misiniz.

zynpp.

Aktif Üye
😁Birde çıtırcık almak lazım.🤭gölgesini başka kuş saniyor 🤦odamda ki aynayı kapattım bu seferde gitti gölgesini buldu.Kuşlar penceremin köşesine yuva yapiyorlar yavrum kıyamam onlar gelip gittikçe heyacanlaniyor. Birde kafase girdiğinde durgunlasiyor tunege bir oturuyor hiç hareket yok.Sabah çıkar beni hareketleri ters taklalar akşam içeri girince donmuş gibi duruyor.

Demet bükay

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
Şampiyon Üye
😁Birde çıtırcık almak lazım.🤭gölgesini başka kuş saniyor 🤦odamda ki aynayı kapattım bu seferde gitti gölgesini buldu.Kuşlar penceremin köşesine yuva yapiyorlar yavrum kıyamam onlar gelip gittikçe heyacanlaniyor. Birde kafase girdiğinde durgunlasiyor tunege bir oturuyor hiç hareket yok.Sabah çıkar beni hareketleri ters taklalar akşam içeri girince donmuş gibi duruyor.
Özgür olsun o zaman 🥰💓

Aslı Ö.

Eski Forumcu
Moderatör
Kıdemli Üye
Katılıyorum demet ablaya dünkü dışkılara göre gayet iyi. Ama yine de probiyotik desteği sağlayınız. Ürünleri sipariş ettiniz demi.

zynpp.

Aktif Üye
Katılıyorum demet ablaya dünkü dışkılara göre gayet iyi. Ama yine de probiyotik desteği sağlayınız. Ürünleri sipariş ettiniz demi.
Dısari çıktığında kafesine girmediğini soylemistim ya iki dakika başka odaya gidip geldim birde ne göreyim kafesine girmis yem yiyor 🙈🤭benim hayta baya uyanık çıktı.Kandıriyormus ya beni.Niye size söyledim bilmiyorum ama mutluluğumu paylaşmak istedim sanırim.

Aslı Ö.

Eski Forumcu
Moderatör
Kıdemli Üye
Siz o ağaç dallarından oyun alanını nasıl yaptınız. Yani ağaç ve dallarını bir yerden mı aldınız yoksa kendiniz uğraşıp mı yaptınız. Çok beğendim 🌸

zynpp.

Aktif Üye
Siz o ağaç dallarından oyun alanını nasıl yaptınız. Yani ağaç ve dallarını bir yerden mı aldınız yoksa kendiniz uğraşıp mı yaptınız. Çok beğendim 🌸
Babamla beraber zeytin ağacının dallarından yaptık.Kesilmis zeytin agacı dalları vardı gidip uygun dalları topladık seçtik daha sonrasında düz kalın bir ağaca uygun gordugumuz tunekleri düz olan dalı delip sabitledik.🥰