• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Acil! kuşum halsiz

Taha Y.

Müdavim
merhaba benim kuşum halsiz koyduğum yerde uyuyor sıvı kaka yapıyor bazen kafasını sırtına gömüyor gözünün önünde tüy dökülmesi başladı

Saewt

Aktif Üye
dışkı fotoğrafı ve kuşun fotoğrafını yükler misiniz

Hakan Gönül

Yeni Üye
merhaba benim kuşum halsiz koyduğum yerde uyuyor sıvı kaka yapıyor bazen kafasını sırtına gömüyor gözünün önünde tüy dökülmesi başladı
Tüyde olabilir ,kuşun ve dışkısının fotosunu yükle bilen kişiler yardımcı olacaktır

Taha Y.

Müdavim
fotoraflarını da attım kötü mü bi ara eş almıştık fena kavga etmişdi eş tutmadı ayırdık şuan yalnız kabarık ve kısık sesle cikliyo

Taha Y.

Müdavim
kullanmıyorum suyuna 2 3 damla vitamin katıyorum

Taha Y.

Müdavim
enerjisi yerinde degil cagrınca geliyo ama omzumda bile kabarık duruyo elimi uzatınca kapatıyo tüyledrini ve omzumda kaşıtmaya çalışıyor

Ahmet D.

Tutkulu
Emektar Üye
Size farklı gelen herhangi bir kusma, burunda akıntı , hapsırma gibi belirtiler yok ise avidiare kullanın ardından vitamin mineral probiyotik gibi destekleyiciler verin. Gün içinde güneş alabileceği bir yere koyun belirli zaman aralığında güneş alsın. Farklı bir durum olursa tekrar bilgilendirirsiniz.

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Fotolar çok karanlık ama ben dışkıda hastalık görüyorum..ilk 5 gün avıdear verin ve Diyazm alın hazırda bulundurun.. sonraki 3 gün diyazm verin eğer sonuç vermezse daha etkili bir ilaç önerelim..yem yemezse mutlaka elle besleyin 👍

Taha Y.

Müdavim
evde kendim yapabilecim bişey yokmu

Saewt

Aktif Üye
Suyuna biraz sirke iyi gelebilir belki.

Taha Y.

Müdavim
muhabbet kuşum hastamı haraketsiz yem yiyor ama nedenini anlamadım

Taha Y.

Müdavim
MUHABBET KUŞUM HASTA YARDIM EDİN LÜTFEN NAPICAM BİLMİYORUM ÇOK DURGUN YEM YEMESİNDE İÇMESİNDE SIKINTI YOK AMA BEN MANTARDAN ŞÜPHELENİYORUM AMA EMİN DEĞİLİM GÖZÜNÜN ÖNÜNDE TÜY DÖKÜLÜYOR VE KISIK SESLE CİKLİYOR OZZY BİRD POWER KULLANIYORUM

Üst Alt