• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Kuş kabarık ve sulu beyaz dışkı yapıyor

Glsn cavus

Aktif Üye
Hastalık Belirti Tarihi
12 Nis 2023
Kullanılan İlaç
Entrobac probiyotik
Merhaba kuş sabah saatlerinde böyle olmaya başladı. Kafesi sardım, diğer kuşu yanından aldım. Entrobac probiyotik taktım, kendisi biraz yem yiyor, probiyotikli sudan 6 defa falan içti. Başka ne yapmalıyım. Dışkı ve kuşun resimleri ekte. Yardımcı olursanız sevinirim.

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Merhaba Gülsün hanım kuşun göğüs kısmında çok yağlanma var çok su tüketiyor mu? Karaciğer ve böbrek röntgeni çekilmesi uygundur kanatlı uzmanı konusunda yardımcı olurum 🙏

Glsn cavus

Aktif Üye
Merhaba Gülsün hanım kuşun göğüs kısmında çok yağlanma var çok su tüketiyor mu? Karaciğer ve böbrek röntgeni çekilmesi uygundur kanatlı uzmanı konusunda yardımcı olurum 🙏
Evet suyu çok tüketiyor. Kuluçkadan yeni çıktı, yavruları yeni ayırdık, onun etkisi olabilir mi? Sancaktepe sarıgazideyiz, buraya yakın varsa kanatlı uzmanına götürelim

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Kağıthaneye gelebilirseniz yardımcı olurum 👍 o taraflarda kanatlı uzmanı bilmiyorum ama bilen arkadaşlar önerir

Rüya Ç.

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
Yardımsever üye
Orası inanın çok uzak. Eğer yakın yerlerde önerebilecek kişiler varsa lütfen yazsın
İsmail Şemin
Çare Veteriner Kliniği
Aydınlı Mh Patlayıcı Maddeler Yolu Dumankaya Adres Lobi A1 A2 Blok No:2 D:201 Tuzla
05388257204
02166393127

Buraya gidebilir misiniz?

Üst Alt