• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Jako papağanı fiyatı nedir

Mehmet akif

Yeni Üye
Youtube da video izlerken jako papağanına denk geldim çok hoşuma gitti fiyatı nedir bu papağanın veya sahiplendiriliyor mu merak içerisindeyim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Şimâl

Tutkulu
Emektar Üye
Dudak uçuklatıcı fiyat çok pahalı
Dudak uçuklatan fiyatlar değil aslında ömürleri uzun, kelime haznesi geniş, sevme desen her şeye izin verirler. Çoğu türden daha cana yakınlar. Normal fiyatları. Ama bakımı masraflı ve zor oluyor.

K

Kaan Omurtak

Yasaklı
Jako bana göre büyük papağanlar içindeki beslenebilecek en güzel tür. Öyle Macaw’lar gibi manyak manyak bağırmazlar. Kakadular gibi etrafı dağıtmazlar, çıldırmazlar. Fiyatı da aslında çok uygun. Ben de ileride Jako sahiplenmek istiyorum. Diğer büyük papağanlara göre fiyatı düşük aslında. Macaw’lar 7-8 binden, Kakadu’lar 10 binden başlar. Jako ise Ronay hocamın dediği gibi 3 bine rahat bulunur. Ama bundan sonra bir de bakımı var. Eğer güzel bir bakım sağlanacaksa ayda minimum 600-700 TL gider. Durum böyle.

yelbegen1424

Yeni Üye
Jako papağanı sahiplendirilen ve petshoplarda üreticilerde satılan bir papağn kelime haznesi çoktur en iyi papağanlardan biridir.
Jako papağanı 2000 tlden 5000 tl kadar satılabilen bir papağan türü elle besleme tavsiye etmesem de satılabiliyor.
2000 3000 e satan neresi var

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Şuan 6 bin civarında Jako yavrular ama ronayin demek istediği yetişkin ve bağıran yani eğitimsiz kuşlar onları uyguna bulabilirsiniz