• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

İki erkek kuş

Cxcx

Paylaşımcı
Merhaba arkadaşlar, mavi 2 yaşında, yeşilde 6 aylık gibi, mavi baba yeşil yavrusu, anneleri kaçtı, iki erkek kaldılar, iyi de anlaşıyorlar gibi görünüyor, sizinde fikrinizi almak istedim, peluş küçük bir kuş mu alsam diyorum

Cxcx

Paylaşımcı
Anne kuş 6 ay önce kaçtı

Sude W.

Eski Forumcu
Emektar Üye
Erkekler bir süre sonra anlaşamayabilirler. Bence onları ayırın. Eğer tek dişi gelirse ikisi kavga edebilir

Cxcx

Paylaşımcı
Dişi almayı düşünmüyorum, 5 aydır baba oğul aynı kafeste

Emine Ş.

Paylaşımcı
Kıdemli Üye
Şuan erkeklerden biri tam yetişkin olmadığı için güzel anlaşır ama ilerleyen zamanlarda bu durum değişebilir. En azından bende öyle olmuştu. Yavru erkek, büyüdükten sonra bu kadar samimi olmuyorlar ama aynı kafeste de sorun çıkarmadılar. Peluş kuşa nasıl tepki verirler bilemiyorum ama zilli oyuncaklar da tercih edebilirsiniz.

Cxcx

Paylaşımcı
Şuan erkeklerden biri tam yetişkin olmadığı için güzel anlaşır ama ilerleyen zamanlarda bu durum değişebilir. En azından bende öyle olmuştu. Yavru erkek, büyüdükten sonra bu kadar samimi olmuyorlar ama aynı kafeste de sorun çıkarmadılar. Peluş kuşa nasıl tepki verirler bilemiyorum ama zilli oyuncaklar da tercih edebilirsiniz.
Bakalım o zaman anlaşamazlar ise kafesi ayırırım, aynen zilli oyuncaklar var, teşekkür ederim

Cxcx

Paylaşımcı

Merhaba arkadaşlar korktuğum şey başıma geldi, kafeleri ayıracağız, böyle bir hareketi ilk defa yaptılar, malesef iki ayrı kafeste kalacaklar artık

Semiha S.

Eski Forumcu
Moderatör
Kıdemli Üye

Merhaba arkadaşlar korktuğum şey başıma geldi, kafeleri ayıracağız, böyle bir hareketi ilk defa yaptılar, malesef iki ayrı kafeste kalacaklar artık
Bunlar normal şeyler. Bence kanlı kavgaları olmadığı sürece ayırmayın. Dişi erkek veya iki dişi arasında da bu tarz kavgalar olabilir.

Cxcx

Paylaşımcı
Bunlar normal şeyler. Bence kanlı kavgaları olmadığı sürece ayırmayın. Dişi erkek veya iki dişi arasında da bu tarz kavgalar olabilir.
Öyle mi diyorsunuz tmm o zaman ayırmayalım üzülmüştüm Bende teşekkür ederim

Üst Alt