• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Gökkuşağı ispinozu beslenme şekli yem çeşitleri

burche

Aktif Üye
Erkek kur yapıyorsa, kusma var mı ağzına, dışkı rengi düzelmiş fakat sulu, Zeolit serpin yemine👍
Yani kur diye yorumladim ama ben kur nasıl yapiyolar bilmiyorum birbirlerini ısırır gibi yapıyorlar yada erkek yaklasiyo kiz isiricak gibi ağzını aciyo kusma veya benzeri bir şey görmedim ben diskidan dolayı mi öyle dediniz.Bir de zeolit ne oluyor tam olarak ne işe yarıyor birde herhangi bir markası var mı onun da almam gereken

burche

Aktif Üye
BtAmin forte sarılığı var idrar da👍kalamar kemiği verebilirsiniz 👍
BtAmin Forte bugün geldi daha kullanamadim onu cts yi bekliyorum hali hazırda olan b vitaminini de geçtiğimiz pazar kullandım ondan beri kullanmadım. yani 3 gün önce kullandım sadece yine de sarılık olması normal mi

Demet bükay

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
Şampiyon Üye
Yani kur diye yorumladim ama ben kur nasıl yapiyolar bilmiyorum birbirlerini ısırır gibi yapıyorlar yada erkek yaklasiyo kiz isiricak gibi ağzını aciyo kusma veya benzeri bir şey görmedim ben diskidan dolayı mi öyle dediniz.Bir de zeolit ne oluyor tam olarak ne işe yarıyor birde herhangi bir markası var mı onun da almam gereken
Piyasada Zeolit Tozu yok malesef, var ama işlenmemiş
Mamaist.com dan temin edebilirsiniz
Zeolit tozu bakteriyi öldürür bağırsak florasını güçlendirir

burche

Aktif Üye
Piyasada Zeolit Tozu yok malesef, var ama işlenmemiş
Mamaist.com dan temin edebilirsiniz
Zeolit tozu bakteriyi öldürür bağırsak florasını güçlendirir
Mamaist.com a girdim ama bulamadım yok şu an herhalde bir sorun olduğunu mu düşünüyorsunuz hastalar mi yani

Üst Alt