• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

İstanbul Forpus Papağanı veyahut Sultan Papağanı arıyorum.

Süleymano

Aktif Üye
Emektar Üye
Hocam selamlar dedigim arkadasta kalmamis ama bugun sakaryada bizzat kendi tanidigim ureticiye gittim ve 40 günlük yavru var elinde ev uretimi yapan bir abi getirdi. Fotografini cektim bakmak isterseniz diye.Ekli dosyayı görüntüle 2582

Ahmet Baran Genç

Yeni Üye

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Cinsiyet için biraz erken siz şöyle iki ay sonra buraya bir kisa video yollayın belirleyelim hayırlı olsun inşallah.sormak istediğiniz ne varsa sorabilirsiniz cennet ve sevda ürettim bilgimiz var yardımcı olalım.iyi forumlar

Ahmet Baran Genç

Yeni Üye
Cinsiyet için biraz erken siz şöyle iki ay sonra buraya bir kisa video yollayın belirleyelim hayırlı olsun inşallah.sormak istediğiniz ne varsa sorabilirsiniz cennet ve sevda ürettim bilgimiz var yardımcı olalım.iyi forumlar
Sağolun hocam çok teşekkür ederim. Şu an tek sıkıntı elime gelmiyor olması bazen kaçıyor bazen kaçmıyor, o da sabır işi artık. Yem yerken falan çok tedirgin yiyor etrafı gözetliyor kafayı daldırıp kaçıyor. Ama elimle yedirirken pek problem olmuyor. Kafesi Yedi bitirdi her yer delik deşik yaptı :D.Onun dışında bir problem yok şu an. İnşallah bu site daha iyi yerlere gelir ya baya yardımcı oluyorsunuz.

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Bunlarda çok ısıran dişi oluyor erkekler daha az ısırır ama yinede cinsiyet ayrımı en zor olsn papağan türü