• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Erkek Sultan Papağinimin İlgisizliği

kraxxxx2

Yeni Üye
Merhaba herkese Elimde Dişi sultan papağanım var kendisine eş olsun diye erkek aldım erkeği alalı 2 hafta olucak yaklaşık dişi kuşum erkeğe doğru kafasını eğip kaşımasını istiyor fakat erkek gagalıyıp uzaklaştırıyor erkek kuşumda ötmüyor geldiğinden beri ben yaşından şüpheleniyorum yaşı hakkında bilgim yok malesef

Ekli dosyalar

Semiha S.

Eski Forumcu
Moderatör
Kıdemli Üye
Kuşlar net değil

Semiha S.

Eski Forumcu
Moderatör
Kıdemli Üye
Kuş yetişkin. İki hafta erken bir süre. Biraz zaman vermeniz iyi olur. Bol bol ilgilenin ortamına çabuk alışsın.

kraxxxx2

Yeni Üye
Kuş yetişkin. İki hafta erken bir süre. Biraz zaman vermeniz iyi olur. Bol bol ilgilenin ortamına çabuk alışsın.
Yaşını anlamamızın bi taktiği varmı ben muhabbet kuşuda bakıyorum nem cihazi vs baya ilgileniyorum sultana yeni başladım

kraxxxx2

Yeni Üye
Erkek sultanımda yabani kendisi el alişkanligi yok kaçıyor dişi kuşum alışkın omzuma gelip kendisini kaşıttırıyor

Semiha S.

Eski Forumcu
Moderatör
Kıdemli Üye
Ayırma yöntemi uygulayabilirsiniz ama biraz birbirlerini tanımalarına fırsat verin. Ayırma yöntemini daha sonraki günlerde denersiniz.