• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

dişi muhabbet kuşum bu sefer gerçekten gebe sanırım?

erenn

Paylaşımcı
dişi kuşum bu sefer gerçekten gebe sanırım hem dışkı büyüdü ve değişkenlik gösteriyor her seferinde. hem kanatlar düşük hem kuyrukta sekme var hem poposu şiş. yinede emin olamıyorum işte. yuvayla da ilgili zaten

Mustafa89

Eski Forumcu
Moderator
Üretici
Videoya göre öyleymiş gibi. Çiftleştiğini görmediyseniz beklemede kalın yuvalığı hazır olsun. İyi üretimler.

erenn

Paylaşımcı
Videoya göre öyleymiş gibi. Çiftleştiğini görmediyseniz beklemede kalın yuvalığı hazır olsun. İyi üretimler.
genelde sabahları ev boş 3 4 ten sonra herkes evde oluyor. biz yokken çiftleşmiş olabikirker ben görmedim çünki hiö ama çok iyi anlaşıyolsr

erenn

Paylaşımcı
genelde sabahları ev boş 3 4 ten sonra herkes evde oluyor. biz yokken çiftleşmiş olabikirker ben görmedim çünki hiö ama çok iyi anlaşıyolsr
yuva kapısından birbirlerini falan kasıyolar yem kusuyolae

Demet bükay

Eski Forumcu
Şampiyon Üye
Mod Adayı
dişi kuşum bu sefer gerçekten gebe sanırım hem dışkı büyüdü ve değişkenlik gösteriyor her seferinde. hem kanatlar düşük hem kuyrukta sekme var hem poposu şiş. yinede emin olamıyorum işte. yuvayla da ilgili zaten
Gebe kuşunuz, 2-3 güne yumurta gelir, kuşlar günün ilk ışıklarıyla ve genelde öğleden sonra 3-4 gibi ve akşam 8-9 gibi çiftleşiyorlar, görmeme ihtimali yüksek😊👍ama gebe ve bebiş yakındır, yuvalığa granül, talaş veya kedi kumu dökün😊

erenn

Paylaşımcı
Gebe kuşunuz, 2-3 güne yumurta gelir, kuşlar günün ilk ışıklarıyla ve genelde öğleden sonra 3-4 gibi ve akşam 8-9 gibi çiftleşiyorlar, görmeme ihtimali yüksek😊👍ama gebe ve bebiş yakındır, yuvalığa granül, talaş veya kedi kumu dökün😊
ay hadi inşallah. elimde büyüttüğüm canımdan öte sevdiğim kuşumun baba oluşuma, kızımında anne oluşuna tanık olabilecek olmak çok duygulandırıcı…

Demet bükay

Eski Forumcu
Şampiyon Üye
Mod Adayı
Video da duruşu kambur kanatları indirmiş yavaştan, kuyruk titriyor, bu hareketler daha da artacak, kanatlar iyce inecek kambur iyce olacak, kuyruk çok titriycek ve nefes alışveriş hızlanacak, hafif kabarma olabilir endişe etmeyin, dışkılar büyüyecek çok fazla🥰😊fotoğraf paylaşırsanız sevinirim dışkısını

erenn

Paylaşımcı
Video da duruşu kambur kanatları indirmiş yavaştan, kuyruk titriyor, bu hareketler daha da artacak, kanatlar iyce inecek kambur iyce olacak, kuyruk çok titriycek ve nefes alışveriş hızlanacak, hafif kabarma olabilir endişe etmeyin, dışkılar büyüyecek çok fazla🥰😊fotoğraf paylaşırsanız sevinirim dışkısını
ya bu arada az önce kanatları normal biçiminde gördüm şuan baktığımda yine hafif düşükte neden normal halindeydi az önce. bunların yaşanması normal mi

Demet bükay

Eski Forumcu
Şampiyon Üye
Mod Adayı
ya bu arada az önce kanatları normal biçiminde gördüm şuan baktığımda yine hafif düşükte neden normal halindeydi az önce. bunların yaşanması normal mi
Yandan fotoğraf paylaşırsanız sevinirim, ve popoyu görelim yandan

Demet bükay

Eski Forumcu
Şampiyon Üye
Mod Adayı
korktuğu için dili kuş dışarı çıkmıyo zaten ve evet erkek kuşumun hop zıp gittiği yerlere kendisi tutunarak gidiyo
Kafeste kalsın dışarı uygun değil, ikiside içerde dursun lütfen 😊👍

erenn

Paylaşımcı
Ele alışıksa kontrol edebilirsiniz, popoya doğru yanlardan iki parmakla hafifce dokunun ele gelir yumurtası
bir süre önce den yapmıştım ama zorla tuttum alışık değil ama tuttum. sertlik var evet. ama uzun zamandır popo şişti son günlerde bu durumda artık tam gebe gibi yani

Demet bükay

Eski Forumcu
Şampiyon Üye
Mod Adayı
bir süre önce den yapmıştım ama zorla tuttum alışık değil ama tuttum. sertlik var evet. ama uzun zamandır popo şişti son günlerde bu durumda artık tam gebe gibi yani
Tm stres olmasın gerisi Takdiri ilahi 🤲😊 bizede bildirin gelişmeleri👍🤲

Mustafa89

Eski Forumcu
Moderator
Üretici
Bu süreçte biraz rahat bırakalım. Yumurtlama olursa sonraki süreçle ilgili konuşuruz. Yuvalik folluklu ve hazir olsun.