• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Daldari yesil gibi bozuk mu

Ircawd

Yeni Üye
Bu gun yakinimizdaki petshoptan sipariş ettigim daldari yesil gibiydi fotografini yukluyorum sizce bozuk mu markasi garden mix son tüketim tarihi 2025

Son düzenleme:

Ircawd

Yeni Üye
Bunun dışındakiler normal oburlerini versem sıkıntı çıkar mi

Ircawd

Yeni Üye
Yerliler ilaçlamis geçen aylarda aldım ve hepsini iade ettim o kufluleri kesinlikle vermeyin
Bir de ayni markanin kanarya yemini aldim yemligine koydum daha yemedi onda bir sorun goremedim onu da atayim mi sizce kusumda ishal durumu var onun için kullanacaktım

Ircawd

Yeni Üye
iade et bence değiştirirler kuş verme
Direkt çöpe attim ama kanarya yemim de bozuksa onu iade etmeyi denerim ama açtıktan sonra kabul ederler mi bir de kanarya yemine de bakar misin bir bozukluk var mi ayni marka o da yemligine koydum çıkarayım mi kuşumda ishal var onun icin kullanacaktim

Emre A.

Tutkulu
valla bende açık ak darı ve aspur alıp karıştırıyordum ki taa 5 ay öncesinde 1kg yemim kurtlanana kadar..

artık gold wingsin kapalı paket aspurunu alıp veriyorum yeme karıştırdığım zaman.

açık yemlere tövbe ettim artık.

Emre A.

Tutkulu
Direkt çöpe attim ama kanarya yemim de bozuksa onu iade etmeyi denerim ama açtıktan sonra kabul ederler mi bir de kanarya yemine de bakar misin bir bozukluk var mi ayni marka o da yemligine koydum çıkarayım mi kuşumda ishal var onun icin kullanacaktim
bu sade kanarya yeminin içindekiler nedir?

bence sana kanarya karışık yemini vermişler senin alacağın aspur diye geçer sade kanarya yemi...

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Bir de ayni markanin kanarya yemini aldim yemligine koydum daha yemedi onda bir sorun goremedim onu da atayim mi sizce kusumda ishal durumu var onun için kullanacaktım
Şöyle bir durum vardır marka sahibi üreticiden temin ettiği için onun bir suçu olmadığını düşünüyorum yani yem ayrı yerden sarıyı ayrı yerden alıp paketlemistir bu yüzden koku ve rengine bakın ona göre verin yemi

Murat Halisdemir

Müdavim
açtık kapalı fark etmez sana küflü ürün vermiş satıcı söylersen değiştirir hemen aldıkma ama küflü bunu kuşa nasıl vercemde yenisi vercektir

Ircawd

Yeni Üye
açtık kapalı fark etmez sana küflü ürün vermiş satıcı söylersen değiştirir hemen aldıkma ama küflü bunu kuşa nasıl vercemde yenisi vercektir
Bir daha boyle bir sıkıntıyla karşılaşırsam iade ederim ilgilenen herkese cok tesekkurler

Murat Halisdemir

Müdavim
ben daldarıyı alırken iyce bakıp alıyom sende öyle yap direk alma bi bak tazemi güzel irimi seçiyom ben valla kapalı beyaz poşetlerde ucu telle sarılı satılıyo petshoplarda memnunum aldığım daldarılar baya iri canlı kuşlar fena iyiyo seçersen bidakine çok iyi olur iyce bi bak ürüne

Ircawd

Yeni Üye
Şöyle bir durum vardır marka sahibi üreticiden temin ettiği için onun bir suçu olmadığını düşünüyorum yani yem ayrı yerden sarıyı ayrı yerden alıp paketlemistir bu yüzden koku ve rengine bakın ona göre verin yemi
Daha once kanarya yemi almamistim ama sıkıntı goremedim kafesine koymuştum biraz yemis ama ne olur ne olmaz döküp normal yemini koyacagim ilgilendigin icin tesekkurler

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Daha once kanarya yemi almamistim ama sıkıntı goremedim kafesine koymuştum biraz yemis ama ne olur ne olmaz döküp normal yemini koyacagim ilgilendigin icin tesekkurler
Sizde Kanarya mi var?

Üst Alt