• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Cennet papağanim cok hasta

elif ece

Yeni Üye
Cennet papağanim 10 gündür yemek.yerken boynu geriye kasiyor bugün artik hiç yemek yiyemiyor bakan veteriner de bulamadım lütfen yardımcı olurmusunuz beyaz kepek döküyor bayağıdır ilgisi var mı bilmiyrojm ama verdiğimiz çekirdek kutusunun altında bir kaç böcek gördük bakacak veteriner de bulamadık lütfen yardımcı olurmusunuz

Mustafa27

Eski Forumcu
Moderator
Redaktör
Geçmiş olsun, fotoğraf ve video yükleyebilir misiniz bahsettiğiniz böceklerin de resmi olsun , video için adımlar UVbZ8.png

Demet bükay

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
Şampiyon Üye
Cennet papağanim 10 gündür yemek.yerken boynu geriye kasiyor bugün artik hiç yemek yiyemiyor bakan veteriner de bulamadım lütfen yardımcı olurmusunuz beyaz kepek döküyor bayağıdır ilgisi var mı bilmiyrojm ama verdiğimiz çekirdek kutusunun altında bir kaç böcek gördük bakacak veteriner de bulamadık lütfen yardımcı olurmusunuz
Bayat yem, böcek zehirlemiş olabilir, dışkılar nasıl?
Elinizde entrobac, Gervit-w var mı?
Vitamin?
Bağışıklık sistemini güçlendirmeniz gerekli 😔

elif ece

Yeni Üye
Aslında bocekler çekirdek kutusunun dibinde ona veriklerimizde yoktur diye düşünüyorum ama boyun kasma nörolojik mi bakacak veterinr bile bulamamak çok üzücü