• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Balkonuma Muhabbet kuşu geldi

periSu

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar bu minik can oğluşum balkonda güneşlenirken büyük ihtimalle onu sesine gelip balkona kondu ve direk eve de girdi , ele gelmiyor ama hırçın bir kuş da değil sağlıklı gözüküyor ama gene de bilemiyorum. Yaşı ve cinsiyeti hakkında eğer biliyorsanız bilgi verebilir misiniz? Benim kuşum evde serbest geziyor ondan onu kafese kapatmak istemedim ama sizce onu diğer odaya almalı mıyım?
(Kafası daha sarı olan yeni minik dostumuz , daha iri duran da benim oğlum )

Ekli dosyalar

burche

Paylaşımcı
Merhaba arkadaşlar bu minik can oğluşum balkonda güneşlenirken büyük ihtimalle onu sesine gelip balkona kondu ve direk eve de girdi , ele gelmiyor ama hırçın bir kuş da değil sağlıklı gözüküyor ama gene de bilemiyorum. Yaşı ve cinsiyeti hakkında eğer biliyorsanız bilgi verebilir misiniz? Benim kuşum evde serbest geziyor ondan onu kafese kapatmak istemedim ama sizce onu diğer odaya almalı mıyım?
merhaba etrafa sorun isterseniz kuşunu kaybettikleri için kötü olabilirler direk almayın eğer bulamazsanız siz bakın bence ve ayırın önce kuşları bakteri hastalık vs den dolayı gelen kuşun cinsiyeti dişi bence

periSu

Yeni Üye
merhaba etrafa sorun isterseniz kuşunu kaybettikleri için kötü olabilirler direk almayın eğer bulamazsanız siz bakın bence ve ayırın önce kuşları bakteri hastalık vs den dolayı gelen kuşun cinsiyeti dişi bence
öyle yapıcam paylaştım da bir kaç yerde sadece cinsiyetini merak ettim ve yaşını

Demet bükay

Eski Forumcu
Şampiyon Üye
Mod Adayı
Merhaba gelen bir Prenses 🥰 rainbow ve yerli bir can🥰👍, aynı kafese koymayın mümkünse, 10 gün ayrı kalmalı, sonuçta dışarıdan geldi🤲