• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Adsız halsiz uyuyor sürekli

Zekiye

Aktif Üye
Merhaba Böyle uyuyor sürekli hasta mı ?

Zekiye

Aktif Üye
Normal yem yemiyor bende dal darı verdim dünden bu yana kalan ekledim

Zekiye

Aktif Üye
Merhaba kuşumun ateşi var ayakları yanıyor sirkeli su fıs fısla sıktım başka ne yapabilirim. Şimdiden teşekkürler.

Zekiye

Aktif Üye
Veterinere götürdüm sabah bununda ölmesini kaldıramam iyi bakmak için elimden geleni yapıyorum (kuşlardan anlamıyolar ) hiç bişeyi yok dedi yine ve o veteriner papağan üreticiliği yapıyor aynı zamanda diğer Kuşuma bişeyi yok dediğinin ertesi günü şuşu ölmüştü Alişin şuan iyi dışkısı ama sıcak hala ayakları bende sirkeli su fıs fisladim biraz teşekkür ederim.

Zekiye

Aktif Üye
Bu kuşu yeni aldım aldığım yeri aradım hasta galiba diye değiştirelim dediler ama onlar benden daha iyi bakarlar mi yoksa ilgilenmez ölür mü degistireyim mi degistirirsem neye dikkat edeyim kuşta yardımcı olur musunuz?

Zekiye

Aktif Üye
Poposunun kenarındaki tüyler dışkı 2-3 saate bir bakıyorum kururda çişini yapamaz diye tüylerinde de sorun var sanki yukarıda resimdeki gibi bide sadece dal darı yiyor normal yemi ağzına alıyor kiramiyor geri çıkartıyor bende günlük bir tane dal darı veriyorum bide arada uyukluyor

Zekiye

Aktif Üye
Ama sevmeye başlıyorum gözlerini nazlı nazli kapatıp açıyor sevdikce kanatlarını açıyor vs kalırsa alışırım veremem ama ölsün de istemiyorum arkadaşım böyle yavru kuşları annelerinin yanından alıp çabuk büyüsün diye elle besliyorlar o yüzden uzun sağlıklı yaşayamıyor alismadan iyice değiştir diyor. inşallah iyileştirebilirim vitaformla kesin iyileşir değil mi?

Zekiye

Aktif Üye
Vitaformu Internetten alabileceğim bir site var mı? Kuş kumu gaga taşı yem markası önerir misiniz?

Yusuf Kürşat Akkuş

Eski Forumcu
Kurucu Üye
sade kanarya yemini normal yeme karıştırıp verin daha rahat kırar. yeni olduğu için ortama alışma sürecidir

Üst Alt