• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Acil yardım ölmesini istemiyorum(kusma,ishal)

Taha

Eski Forumcu
Moderator
Merhaba güzel dilekleriniz için teşekkürler ins kısa zamanda iyileşecek yavrucak. Şehmus abi yardımcı olacaktır diğer sorulara. Diazym yarım suluğa mercimek tanesi kadar katıp kullanabilirsiniz. 8 saat sonra almayı unutmayın. İlaç kullanımı sonrası olduğu için 4-5 gün kullanın sonrasında haftada 1-2 kez düzenli kullanın.

Eylül

Eski Forumcu
Teknik Ekip
Geçmiş olsun, inşallah en kısa zamanda iyileşir 😊 gerçi yavaş yavaş iyileşiyor gibi :)

tutkuyilmaz

Yeni Üye
F2D45270-4066-4E0D-8953-2B51E2F0E9DA.jpegSon kakası bu şekilde ishali toparlandı gibi ama siyahımsı

Eylül

Eski Forumcu
Teknik Ekip
Daha önce hiç görmedim böyle bir dışkı çok gairp

D

Duman Kuşum

Yasaklı
serum tak :unsure: tabi ki şaka serum kuşa takılır mı hiç. çok üzüldüm geçmiş olsun 😞😢 ben de bir hayvansever olarak sana yardımcı olmayı çok isterim. yanlış bişey yiyip te omidesini bozmuş olmasın?

Eylül

Eski Forumcu
Teknik Ekip
serum tak :unsure: tabi ki şaka serum kuşa takılır mı hiç. çok üzüldüm geçmiş olsun 😞😢 ben de bir hayvansever olarak sana yardımcı olmayı çok isterim. yanlış bişey yiyip te omidesini bozmuş olmasın?
Biz vitaminden dolayı diye düşünüyoruz

tutkuyilmaz

Yeni Üye
Biz vitaminden dolayı diye düşünüyoruz
Vitamin henüz başlamadım,şu an flucan tedavisi devam ediyoruz,suluğuna 1 çay kaşığı koyuyorum.Dzym 256 söyledim probiyotik olarak,flucan bitince ona başlayıp 3 gün kullanacağım.O bitince vitamin başlayacağım vitamin önerilerinizi alirim :)

Taha

Eski Forumcu
Moderator
Vitamin henüz başlamadım,şu an flucan tedavisi devam ediyoruz,suluğuna 1 çay kaşığı koyuyorum.Dzym 256 söyledim probiyotik olarak,flucan bitince ona başlayıp 3 gün kullanacağım.O bitince vitamin başlayacağım vitamin önerilerinizi alirim :)
Vitamin olarak internetten gervit alabilirsiniz. Petshoptan alacaksanız avisol plusta olabilir

ömer18

Aktif Üye
Flukan toz formu çay kaşığı ucu ile az miktarda konulmalı suluğa 1 çay kaşığı koymuyorsunuz değilmi, Dışkı koksidiyoz dışkısına benziyor ancak flukan kullanım miktarı yazdığınız gibiyse dışkı o yüzdende böyle olabilir.

tutkuyilmaz

Yeni Üye
Flukan toz formu çay kaşığı ucu ile az miktarda konulmalı suluğa 1 çay kaşığı koymuyorsunuz değilmi, Dışkı koksidiyoz dışkısına benziyor ancak flukan kullanım miktarı yazdığınız gibiyse dışkı o yüzdende böyle olabilir.
Flucan bir kapsülü 100 ml suda çözdürdüm suluğa o karışımdan bir çay kaşığı ekliyorum

Üst Alt