• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Sultanıma antibiyotikler ağır mı geliyor?

Büsraaferhat

Yeni Üye
Bir buçuk yaşındaki oğlum bir anda hasta oldu. Sabah uyandığımda kafasını bile kaldıramıyor gözlerini açamıyordu. Kakası ishal ve kına rengi yeşilliğinde çok cıvık poposuna bulaşıyordu. Ve kusması da başladı. Ne yerse çıkarıyor verdiğim ilaçları atıyor. Hiçbir şekilde yemek yemediği için cicibebeyi sulandırıp ağzına enjekte ediyorum aynı bebekliğinde annesi beslemediği zamanlardaki gibi. 1 haftadır kullamdığımız antibiyotik probiyotik ve vitaminlere rağmen hiçbir düzelme olmadı. Üstelik sağ ayağı doktorun demesine göre kan dolaşımı yavaşlaması kaynaklı bembeyaz. Habire kaldırıp indiriyor. Ve yorgunluktan konuşmuyor sanıyordum ama sanırım sesi kısılmış ne yapsam sesini çıkaramıyor. Doktor antibiyotiğini değişti ama hala bir fark yok. Tüm gün hep uyuyor. Anlamadığımız ne gibi bir problemi olabilir ne yapmalıyım. Annesi beslemediği için bebekliğinden beri elimde büyüdü. Daha önce hiç hasta olmazken neden bir anda böyle olmuş olabilir lütfen yardım edin. Normaldeki sağlıklı halini diğer resimde paylaşıyorum

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Merhaba ailemize hoşgeldiniz nerede ikamet ediyorsunuz? Zeolitli besleme hem kilo almasına hemde bağırsaklardaki virüsün ölmesine yardımcı olacaktır antibiyotik verildiğinde besleme de yapılmalıdır

Üst Alt