• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Yem tavsiyesi marka adıyla beraber

Doğan_bilen

Aktif Üye
5-10 kilo kadar yem siparişi vereceğim ama rica etsem markasıyla beraber önerebileceğiniz yem var mı ?

Şimal Kuş

Eski Forumcu
Şimdilik 5 10 kilo çok olmaz mı? Tazeliğini yitirir diye söylüyorum işinize karışmak gibi algılamayın lütfen :)

Doğan_bilen

Aktif Üye
Şimdilik 5 10 kilo çok olmaz mı? Tazeliğini yitirir diye söylüyorum işinize karışmak gibi algılamayın lütfen :)
5 10 kilo değilde 1 kiloluk paketler oluyor ya onlardan toplu şekilde almayı düşünüyorum da 1kg X5 gibi veya ne yapmamı önerirsiniz

Özkan

Aktif Üye
5-10 kilo kadar yem siparişi vereceğim ama rica etsem markasıyla beraber önerebileceğiniz yem var mı ?
Amazon.tr de gold wings preminium 14 liraya kadar inmiş ben geçen 5 kg aldım tavsiye ederim witekraft verselega pahalı garden mix kullanıyor dum aspir çok koyuyor lar içine zaten kuşlar yemiyor oda gramaj i azaltıyor fp ürünü istiyor san goldwings ve gardenmix

BulutFıstık

Aktif Üye
Evet hala bu yemi kullanıyoruz, gayet memnunum severek tüketiyorlar☺
Teşekkür ederim. Ben versele laga almıştım ama 1 kg yem bir tanesine aylarca yeterken kuş sayısı dörde çıkınca aylarca yeten yem bir ay dayanamadı bitti.😅
Bende başka bir yeme geçeyim dedim. O yüzden Garden Mix i alacağım sanırım teşekkürler. :)

BulutFıstık

Aktif Üye
Amazon.tr de gold wings preminium 14 liraya kadar inmiş ben geçen 5 kg aldım tavsiye ederim witekraft verselega pahalı garden mix kullanıyor dum aspir çok koyuyor lar içine zaten kuşlar yemiyor oda gramaj i azaltıyor fp ürünü istiyor san goldwings ve gardenmix
Goldwins i kullandım ben ama içinde bazı yemlerin renkli olması ve renkli ekmek parçacıklarının olması nedeniyle bıraktım. :)

Özkan

Aktif Üye
Goldwins i kullandım ben ama içinde bazı yemlerin renkli olması ve renkli ekmek parçacıklarının olması nedeniyle bıraktım. :)
Bu üründe renkli ekmek parçaları yok draje ler var minik minik toplar dan içinde 2 avuç aspir olacağına Bi tatlı kaşığı draje olsun daha iyi bence

Taha

Eski Forumcu
Moderator
Şuan var mı piyasada bilmiyorum ama benelux üretici yemi güzeldir yüzde 35 aspurlu. 20 kilo çuval düşünürseniz vivid hesaplı ve iyidir