• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Acil! Yardım lütfen

Baran24

Aktif Üye
Merhaba benim sultan pakagsnlarım yumurtaları bı yumurtadan cik sesi geliyor hayvan şuan yumurtayı kırıyor idarelik verebileceğim bir şey yokmu şırıngayla onun için lazım olan yemi alıcam

Kübra Ö.

Eski Forumcu
Yazar
Kıdemli Üye
Üretici
Merhaba. Ne için yardım istiyorsunuz? Anaçlara yem vermek mi yoksa yavrunun yumurtadan çıkması için mi? Tam anlayamadım. :)

Kübra Ö.

Eski Forumcu
Yazar
Kıdemli Üye
Üretici
Yem vermek idarelik
Sorunu tam anlamadım açıkçası ama anne ve baba için yem alana kadar yem olarak ne verebilirim diye sorduğunuz sonucunu çıkarıyorum. Eğer bugün alacaksanız yemi şimdilik yumurta maması yapıp verebilirsiniz.

Eğer yavru için soruyorsanız yavruyu anne ve babası besler sizin beslemenize gerek yok. Yine de elle besleme maması ve aparatı alabilirsiniz lazım olursa diye.

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Sen anaclara yem , mama,grit kum ver onlar yavruyu beslerler eğer besleme olmazsa o zaman destek verirsin.. kuşların ilk kuluçkasi mi?

Baran24

Aktif Üye
Başarasızerkek iyi döllemişti 7tane yumurtanın 6 sı doluydu 5i içinde ölmü ş kiralamış diğeri çıkmış yumurtadan dışarda ölmüş yuvaligin içinde

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
O zaman sen besleme maması ve aparatı temin et👍

Üst Alt