• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

ÜRETİM KAFESİ PVC Mİ TEL Mİ OLMALI ?

Yusufcbn61

Yeni Üye
Merhaba aranızda yeniyim bir takım kuşum var ve sayıları artacak evde hobi amaçlı üretim yapacağım. Bir odamı bunun için ayırdım. Tel ve pvc kafes arasında kararsızım bu konuyla ilgili forumlardaki bir çok yorumu okudum ikisininde avantajları ve dezavantajları var. Üretici arkadaşlardan ve abilerimden bu konuyla ilgili yardım rica ediyorum bana ne önerirsiniz ?

Tuğrul Bey

Eski Forumcu
Moderator
Kıdemli Üye
PVC kafeslerde ucuz değil. Galvaniz katlı kafes alabilirsin

Yusufcbn61

Yeni Üye
PVC kafeslerde ucuz değil. Galvaniz katlı kafes alabilirsin
İkinci el olarak pvc 400-500 TL 'lere kadar var 4 katlı ama sanırım kuş sağlığı , psikolojisi ve ömrü açısından tel kafes bana daha mantıklı geldi okuduklarımdan sonra. Sadece temizliği rahat olsun diye pvc alıp kuşlara zarar vermek istemiyorum

Şehmus BAKIR

Eski Forumcu
Yetkili Kurucu
Üretici
Seba tel kafes öneririm besleyecegin kuşun ırkına ve evdeki yer durumuna göre ölçülerini siz belirleyin

Mithra

Aktif Üye
kesinlikle doğru karar vermişsin, bende almadan önce çok araştırmıştım, ve tek önerildiğim tel kafesti, bu yüzden bende tel kafes aldım

Yusufcbn61

Yeni Üye
kesinlikle doğru karar vermişsin, bende almadan önce çok araştırmıştım, ve tek önerildiğim tel kafesti, bu yüzden bende tel kafes aldım
Bana da sıcak gelen tel kafes sırf temizlik zorluğu var diye hayvanları hapis gibi bi yere sokmak istemiyorum

Üst Alt