• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Tek ayak üzerinde durması

boncuk5

Aktif Üye
kuşum 3 gündür tek ayak üzerinde duruyor daha öncesinde tek ayak üzerinde durduğunu gözlemlemedim. hastalığı sebebiyle birkaç gün önce vitaform sonrasında mikostatine başladım onunla alakalı olabilir mi? ayağında bir sorun olduğunu düşünmüyorum çünkü ayak değiştiriyor

Ekli dosyalar

Atahan Derman

Paylaşımcı
Her kuş bunu yapar.Tünekde dururken,uyurken.enerji tasarrufu yapmasınıda sağlar yani vücut ısısını yükseltmek için.Aynı tavuklar gibi sıkıntı yok :)

boncuk5

Aktif Üye
Her kuş bunu yapar.Tünekde dururken,uyurken.enerji tasarrufu yapmasınıda sağlar yani vücut ısısını yükseltmek için.Aynı tavuklar gibi sıkıntı yok :)
evet tavukları biliyorum da kuşumda ilk defa görünce endişelendim. rahatladım teşekkür ederim

Taha

Eski Forumcu
Moderator
Merhaba kumlu tünek kullanıyorsunuz ayaklarının altını tahriş eder. Standart bir ahşap tünek kullanmanızı tavsiye ederim. Sebebi kumlu tünek olabilir.

boncuk5

Aktif Üye
öyle mi tamam ahşapla değiştireyim teşekkürler

Taha

Eski Forumcu
Moderator
öyle mi tamam ahşapla değiştireyim teşekkürler
Ayakları biraz tahriş olmuş olabilir bunun içinde kokusuz vazelin ya da terramicin merhem elinizde hangisi varsa hergun bir kere ayağına sürün

Üst Alt