• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Sultan papağanımın dışkısında ve gagasında tuhaflık

merower2

Yeni Üye
Merhaba sultan papağanımın gagasında soyulma tarzında bir durum var. Dışkısıda sarı turuncu bi tarzda. Gagasının fotoğrafını ekliyorum ama dışkısının fotoğrafını şuan çekemedim çekebilince atarım. Bazende hapşırmaya başlıyor ve arka arkaya çok sefer hapşırıyor. Ekli dosyayı görüntüle 23749 Birde yaklaşık 2 hafta önce böyle bir olay yaşadım bunla bir bağlantısı tahminimce yoktur ama yinede belirtmek istedim Acil! - Sultan Papağanıma Bastılar

Feyza T.

Eski Forumcu
Emektar Üye
Gagasinin normal olduğunu düşünüyorum ama tecrübeli arkadaşlar yine de yorum yapacaktır, dışkısı ile ilgili de fotoğraf atarsanız daha net cevaplar alabilirsiniz

Tuğçe G.

Eski Forumcu
Moderatör
Çeviri Ekibi
Kıdemli Üye
Gaga normal bence bazen kenardan soyulma olabiliyor. Yem harici bir şey verdiniz mi

EnesGenç

Eski Forumcu
Bende çay veriyordum sonrasında zararını gördüm

Tuğçe G.

Eski Forumcu
Moderatör
Çeviri Ekibi
Kıdemli Üye
Evet bizi ne zaman yiyip içerken görse o da yemek içmek istiyor. Çay içmekten kuru fasülye yemeye her şeyi yiyorr.
Kuşa her şeyi vermeyin. Kuşlarda insanlar gibi sindirim sistemi yok ve çoğu şey kuş için zararlı. Onun yerine mama tarifleri var bissürü onlardan yapıp verebilirsiniz. Siyah çay yerine bitki çayları var ondan verin

Üst Alt