• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Sultan papağanı kısmen felç ve karaciyer yağlanması

Murat200

Yeni Üye
Hastalık Belirtileri
Felç ve karaciyer yağlanması
Hastalık Belirti Tarihi
14 Haz 2021
Merhaba
Soru 1.Sultan papaganim 4-5 yildir besliyorum ilgili davraniyorum kusum bazen cok uctugu zaman kismen felc geciriyor sonra duzeliyor nasil ilgilene bilirim?
Soru 2. Kusumda karaciyer yaglanmasi varmis simdi ogrendim nasil zayiflata bilirim ve ya ne yapa bilirim
Saygilar…

Tuğrul Bey

Eski Forumcu
Moderator
Kıdemli Üye
Merhaba
Soru 1.Sultan papaganim 4-5 yildir besliyorum ilgili davraniyorum kusum bazen cok uctugu zaman kismen felc geciriyor sonra duzeliyor nasil ilgilene bilirim?
Soru 2. Kusumda karaciyer yaglanmasi varmis simdi ogrendim nasil zayiflata bilirim ve ya ne yapa bilirim
Saygilar…
Diyete başlayın yağlı tohumları vermeyin. Çekirdeği ogununden cikarin

Tuğrul Bey

Eski Forumcu
Moderator
Kıdemli Üye
Merhaba
Saygilar…
Karaciğer düzenleyici verin. L kartının olan içerikler kullanin

Şehmus BAKIR

Eski Forumcu
Yetkili Kurucu
Üretici
Röntgen mi çekildi? Nasıl öğrendiniz karaciğer yağlanması olduğunu? Dışkı resmi görebilir miyiz

Murat200

Yeni Üye
Röntgen mi çekildi? Nasıl öğrendiniz karaciğer yağlanması olduğunu? Dışkı resmi görebilir miyiz
Vallaha instagramda bu felc konusunh arastirarken arkadasin birine fotogradini atdim kusun bakti ve karaciyer yaglanmasi oldugunu soyledi

Ekli dosyalar

Şehmus BAKIR

Eski Forumcu
Yetkili Kurucu
Üretici
Karaciğer yağlanmasini dışkı değişimi ve gereksiz kabarmalardan sadece tahmin edebiliriz ama kesin bişey için röntgen çekilmesi gerekir