• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Acil! Sultan papağanı kanat yaralanması

Casmini

Yeni Üye
Merhaba herkese
Kuşum bu sıralar keyifsizdi banyosunu kendi yapmıyor ben yaptırıyorum bu gün banyo yaparken kanadının yaralandığını farkettim çok içim acıdı ne yapmalıyım muhtemelen bir yere çarptı yada kafeste yaraladı diye düşünüyorum ne yapmalıyım bir gün yanlız kaldı iki büyük tüyünü koparmış birde
Ayrıca kuşlarınıza hangi yemi kullanırsam daha sağlıklı olur nasıl besliyorsunuz hangi aralıklarla nasıl yıkıyorsunuz tüy dökme sorununu nasıl çözeriz biraz bu konuda bilgiye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Banyoluk takın kendi yıkanmak isterse yıkansin Zoraki bişey yapmayın..yem olarsk versele laga, garden mix veya Gold wings paraket alabilirsiniz ekstra daldari, aspur ve yulaf verebilirsiniz 👍 mümkünse dışkı resmi görebilir miyiz?

Merve00

Paylaşımcı
Konuyla alakasız ama söylemek istiyorum. Tünek kafes tellerine üstten çok yakın gibi geldi, sanki kuşun kafası değiyor gibi gözüküyor. Fotoğrafın açısından mı öyle gözüküyor bilmiyorum ama kuşun rahat hareket edebilmesi için ona da dikkat ederseniz güzel olur. Geçmiş olsun bu arada 🙏

Casmini

Yeni Üye
Dışkı resmî atayım banyolu taktım günlerce yaklaşmadı bile yıkayınca onu çok kaşımıyor kendini kanadı yıkarken yaralanmadı zaten dokundurtmuyor kendine uzaktan ıslatıyorum yavaş yavaş muhtemelen kafesinde oldu kafesinde büyük boy nasıl olduğunu bilmiyorum dokundurtmuyor bakamıyorumda tam

Murat Halisdemir

Müdavim
Kuş nie yıkıyosun ? Yada banyo yaptırıyosun kendi yıkanmak istemediği sürece ellemeyin kuşu kaybedersin ölür söyleyim çok kisi bunu söyledim dinlemedi kuşu öldü çok sık kuş yıkanmaz zor banyo duşluk kuş yıkanmaz sadece yaz mevsimlerinde fıs fıs sık ona biraz yeter yada kendi yıkanır sulukla bile o kendi yıkıyo merak etme kuşu stres sokmayın lütfen

Üst Alt