• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Sorunu çözemedim.

BledaChel

Yeni Üye
Şubat ayında bir dişi aldım abilerim mart ayında da erkeğini aldım dişi çok özensiz kötü bakılan bir dişiydi elime alıştırdım çok iyi baktım gaga problemlerini filan çözdüm daha iyi oldu ama geçmeyen bir problem var erkektede yeni başladı üfledikçe sırt karın baş bölgesinden baya tebeşir tozu gibi bir toz çıkıyor. Sol omzumda durduğunda kendini kaşırken sol omzumu böyle toz yapmıştı, sanki ter kurumuş gibi hafif yumuşak bir yapıda minik tozlar atıyor genel durumları çok iyi yem yeme vs çiftleşme gördüm sadece erkek yuvayı düzenlemedi dişi sürekli kalamar kemiği yiyip duruyor, sorunumuz sadece bu abilerim biotinden tutun probiyotiğine kadar haftada 2 kez maması ilk mama sağlık tohumlu ikinci probiyotikli 4 mevsim yemlerime kadar mükemmel bakıyorum kafes tabanı çam pellet var toz dışkı uçuşması olmuyor odalarını günlük 6 saat makinayla amazon ormanı gibi nemlendiriyorum 20 günde bir tüy deri bakımı yapıyorum haftada iki kez banyo suyu sıkıyorum uzaktan yağmur çiseler gibi bu sorunu çözemedim sadece lütfen yardım edin.