• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Site Uygulaması

Şimâl

Emektar
Kıdemli Üye
Mod Adayı
Bir önerim olucaktı. Site çok kullanışlı ancak arama motorlarından maalesef girmesi pek güzel olmuyor. Mesela bildirimleri görmek için yenildiğinde 10 saniye kadar hatta bazen daha fazla kalabiliyor. Eğer yapabiliyorsa site uygulaması çıkarabilir misiniz?

Ronay Ayk

Emektar
Yetkili Kurucu
Editör
Tavsiyelerin bizim için çok kıymetli güzel bir tavsiye , üzerinde çalışıyoruz biraz maaliyetli birazda uğraşlı kısa sürede böyle bir uygulama yapacağız inşallah. @Sehmus BAKIR

Şimâl

Emektar
Kıdemli Üye
Mod Adayı
Tavsiyelerin bizim için çok kıymetli güzel bir tavsiye , üzerinde çalışıyoruz biraz maaliyetli birazda uğraşlı kısa sürede böyle bir uygulama yapacağız inşallah. @Sehmus BAKIR
Düşüncelerimize değer vermeniz çok hoş :) eğer mali açıdan öğrenciyim ama biriktirdiğim belli bir bütçem var isterseniz yardımcı olmaya çalışırım.

Yusuf Kürşat Akkuş

Emektar
Moderator
Mod Yöneticisi
Düşüncelerimize değer vermeniz çok hoş :) eğer mali açıdan öğrenciyim ama biriktirdiğim belli bir bütçem var isterseniz yardımcı olmaya çalışırım.
Siz bizimle olun yeter. Maddi değil daha çok manevi desteğinize ihtiyacımız var. Diğerini biz hallederiz inşaallah. Ha illa yardım etmek istiyorsan tüm derslerin en üst seviyede olsun 😊

Ronay Ayk

Emektar
Yetkili Kurucu
Editör
Sen bizim Kardeşimizsin düşünmen yeter.Bizler buradayız gerekeni yaparız.Teşekkürler :) Kısa sürede uygulama olacak ama çalışmalarımız devam ediyor...

Şimâl

Emektar
Kıdemli Üye
Mod Adayı
Siz bizimle olun yeter. Maddi değil daha çok manevi desteğinize ihtiyacımız var. Diğerini biz hallederiz inşaallah. Ha illa yardım etmek istiyorsan tüm derslerin en üst seviyede olsun 😊
İyi niyetle söylemek istemiştim yanlış anlamayın lütfen. Burda hepinizin emeği var nede olsa. Ders konusunda merak etmeyin hiç bir derste problemim yok genelde takdirle bitiyorum seneyi kırık notum çıkmıyor.

Yusuf Kürşat Akkuş

Emektar
Moderator
Mod Yöneticisi
İyi niyetle söylemek istemiştim yanlış anlamayın lütfen. Burda hepinizin emeği var nede olsa. Ders konusunda merak etmeyin hiç bir derste problemim yok genelde takdirle bitiyorum seneyi kırık notum çıkmıyor.
Hay maşaallah.. tabiki biliyorum iyi niyetle söylediğini ayrıca içtenliğin içinde çok teşekkür ederim 😊

Ronay Ayk

Emektar
Yetkili Kurucu
Editör
Şimal bizler senin iyi niyetinden şüphe etmeyiz :) Bu arada ben yusuf abi , şehmus abi , ufuk abi daha birçok kişi sitede tanıştık yıllar önce hallen abi kardeşliğimiz sürer.Yıllar geçse de unutmayız saygı çerçevesinde bir aile gibi olacak burası inşallah sayeniz de....

Sehmus BAKIR

Emektar
Yetkili Kurucu
Üretici
Aile olmak böyle bir şey çok duygulandım önerin ve desteğin için teşekkürler şimâl en kısa sürede site yönetimi olarak bu konuyla ilgilenecez inşallah

Şimâl

Emektar
Kıdemli Üye
Mod Adayı
Hay maşaallah.. tabiki biliyorum iyi niyetle söylediğini ayrıca içtenliğin içinde çok teşekkür ederim 😊
Rica ederim :)
Şimal bizler senin iyi niyetinden şüphe etmeyiz :) Bu arada ben yusuf abi , şehmus abi , ufuk abi daha birçok kişi sitede tanıştık yıllar önce hallen abi kardeşliğimiz sürer.Yıllar geçse de unutmayız saygı çerçevesinde bir aile gibi olacak burası inşallah sayeniz de....
Ne kadar da güzel artık kimse kimseye güvenmiyor sizin birinize karşı olan güveninizin zedelenmemesi çok hoş bir olay.

Üst Alt