• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Sıradaninsan Kimdir?

Emre A.

Tutkulu
Merhaba
Adım Emre, üniversite öğrencisiyim ve aynı zamanda arka uç yazılımcısıyım.

Kız kardeşimin 12 Ocak 2021 itibariyle dişi bir kuş almasıyla bu hobinin içine girdim. Daha sonrasında kuzenimin kedi alması ile birlikte erkek kuşlarını da ben aldım şuanda ikisi güzel anlaşıyor ama bir türlü bizim dişi fırsat vermiyor. Elimden geldiği ve bütçemin yettiği sürece kuşlarıma iyi bakmaya çalışıyorum. 1 yıl kadar ufak bir sürede beslemeyle ilgili çok şey öğrendim bu sebeple forumdaki katkıda bulunan herkese teşekkür ediyorum.

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
İnan bana merak ettiğim nicklerden birisiydin emre kardeşim 😊 aslında hepinizi ayrı ayrı tanımak istiyorum keşke herkes nickleri kaldırıp isim yazsa daha iyi tanışmış oluruz onunla ilgili bir çalışmamızda var inşallah yapılacaklar içinde 👍 tanıştığımıza çok sevindim kardeşim dilerim herşey gönlünce olur hayat sana hep güzellikler verir 😊 forumda olduğun için teşekkürler

FatihB.

Tutkulu
İnan bana merak ettiğim nicklerden birisiydin emre kardeşim 😊 aslında hepinizi ayrı ayrı tanımak istiyorum keşke herkes nickleri kaldırıp isim yazsa daha iyi tanışmış oluruz onunla ilgili bir çalışmamızda var inşallah yapılacaklar içinde 👍 tanıştığımıza çok sevindim kardeşim dilerim herşey gönlünce olur hayat sana hep güzellikler verir 😊 forumda olduğun için teşekkürler
Ben nickimi değiştirmek istiyorum ismimi yazmak istiyorum ama öyle bişey yok forumda🙂

Emre A.

Tutkulu
İyi dileklerin için ben teşekkür ederim abi sağolasın.

Tanıdığımıza memnun olduk 😊😊
🤗