• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Nasıl kullanılır (ısadur)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Maviboncukk

Yeni Üye
Geçen gün muhabbet Kuşuma power time mucize bird markalı ishal ilacı aldım nasıl kullanacağımı sormayı unuttum kutuda sadece içme suyuna 10 damla yazıyor fakat ben kaç gün kullanmalıyım ve suda kaç saat durduktan sonra değiştireyimIMG_20210704_064159.jpg

Ronay Ayk.

Eski Forumcu
Yetkili Kurucu
Editör
Günlük tazeliyip suyu ilaç ekleyin yaklaşın 4-6 gün aradı verebilirsiniz ama ilaç yetersiz bir ilaç bunun yerine petshoptan alıcam derseniz avidiare daha iyi ama bulabilirseniz neo terramycin, vitaform vb ilaçlar daha etkili gelecektir.

Maviboncukk

Yeni Üye
Günlük tazeliyip suyu ilaç ekleyin yaklaşın 4-6 gün aradı verebilirsiniz ama ilaç yetersiz bir ilaç bunun yerine petshoptan alıcam derseniz avidiare daha iyi ama bulabilirseniz neo terramycin, vitaform vb ilaçlar daha etkili gelecektir.
Yarım tam suluk fark eder mi

Ronay Ayk.

Eski Forumcu
Yetkili Kurucu
Editör
Bu 1 suluk içindir.Yarım suluğa yarısı kadar olur.

sblsbl

Yeni Üye
Merhaba, bu ürünü (Power Time İsadur) bugün temin ettim fakat suluğa damlattığımda sulukta kahverengi toz tanecikleri fark ettim. Ürün içeriği bu şekilde mi yoksa satın aldığım yer bozulmuş ürün mü satmış olabilir? Son kullanma tarihi 2023 olarak görünüyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Maviboncukk

Yeni Üye
Merhaba, bu ürünü (Power Time İsadur) bugün temin ettim fakat suluğa damlattığımda sulukta kahverengi toz tanecikleri fark ettim. Ürün içeriği bu şekilde mi yoksa satın aldığım yer bozulmuş ürün mü satmış olabilir? Son kullanma tarihi 2023 olarak görünüyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Merhaba benim aldığım üründe de (yukarıda resmi ekli) tortular vardı sanırım ürünün içeriği bu şekilde

Serkhan79

Eski Forumcu
Emektar Üye
Üretici
kuşlarınız ishal mi yoksa tedbir amaçlı mı kullanacaksınız?

Powertime

Yeni Üye
Geçen gün muhabbet Kuşuma power time mucize bird markalı ishal ilacı aldım nasıl kullanacağımı sormayı unuttum kutuda sadece içme suyuna 10 damla yazıyor fakat ben kaç gün kullanmalıyım ve suda kaç saat durduktan sonra değiştireyimEkli dosyayı görüntüle 9053
Merhaba Ürünü 10 Damla Şekilde,Eğer ki Şırınga ile Oral Şekilde verme Şansınız varsa 3 Damla Şeklinde kullanmanızı tavsiye ederiz.Kullanım Süresi 3 Gündür.Bu süre zarfında ishalin kesildiğini fark ediceksiniz.

Powertime

Yeni Üye
Ürünümüzde Bahsettğiniz kahverengi tortular İshalînin kesilmesi için gerekli birşeydir.Ürünün bozuk olma ihtimali yoktur.

Selimkrg

Yeni Üye
Bu ilacın son kullanma tarihini nasıl anlıyacağız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...