• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

muhabet kusumun kafasındaki şişkinlik ( acil )

alicoo46

Yeni Üye
Muhabet kusumun başında resimlerdeki gibi bir durum var. gün geçtikçe büyüyor. yardımcı olabilecek varmı ? Başlığa acil olduğu için yazmak zorunda kaldım. kusura bakmayın

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Merhaba ailemize hoşgeldiniz 😊
Özelden sormuşsunuz buradan yazayım ur tedavisine tıbbi müdahale gerekiyor bu yüzden kanatlı uzmanına götürün başka yerinde var mı? Kuyruk sokumu, kanat altı , sırt bölgesinde bir inceleyin birde verdiğiniz herhangi bir ilaç var mı?

alicoo46

Yeni Üye
Merhaba ailemize hoşgeldiniz 😊
Özelden sormuşsunuz buradan yazayım ur tedavisine tıbbi müdahale gerekiyor bu yüzden kanatlı uzmanına götürün başka yerinde var mı? Kuyruk sokumu, kanat altı , sırt bölgesinde bir inceleyin birde verdiğiniz herhangi bir ilaç var mı?
Baska yerinde yok. Herhangi bir ilac vermedim. Gun gectikce buyuyor. Buyumesi devam eder mi. Bir de ur oldugu kesin midir ?

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Baska yerinde yok. Herhangi bir ilac vermedim. Gun gectikce buyuyor. Buyumesi devam eder mi. Bir de ur oldugu kesin midir ?
Tümör şeklinde bir tür virüs diyim bunu net anlamak için tabiki analizler gerekmektedir bizler burada kanatlı uzmanı değiliz sadece tecrübe edindiğimiz bilgiler ile yardımcı olmaya çalışıyoruz..her neyse tıbbi müdahale gerekiyor👍

alicoo46

Yeni Üye
Tümör şeklinde bir tür virüs diyim bunu net anlamak için tabiki analizler gerekmektedir bizler burada kanatlı uzmanı değiliz sadece tecrübe edindiğimiz bilgiler ile yardımcı olmaya çalışıyoruz..her neyse tıbbi müdahale gerekiyor👍
Tskler

Üst Alt