• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Muhabbet kuşumun ayağında ki sorun

cimennnn

Paylaşımcı
Merhaba konuyu tekrar açmak istedim. Çimenin parmağın da bir sorun var terramycin kullandım 5 gündür kullanmaya devam etmeli miyim? Parmağın da his var dokunduğum da geri çekiyor ayağını bir sıkıntı yok gibi duruyo ama kızarıklık korkutuyor neden kızarıklık mevcut bilmiyorum. Size koşarken videosunu paylaşıyorum ayağının resmini de paylaşıyorum.

Ekli dosyalar

cimennnn

Paylaşımcı
Yardımcı olur musunuz?

Bahar Y.

Eski Forumcu
Mod Yöneticisi
Kıdemli Üye
Batık olmadığından eminseniz devam edin kreme, deri merhemi olan terramycn kullanıyorsunuz değil mi

cimennnn

Paylaşımcı
Batık olmadığından eminseniz devam edin kreme, deri merhemi olan terramycn kullanıyorsunuz değil mi
Malesef eczane göz için olanı vermiş burda sorduğum da sorun olmaz içerik bakımından aynı denilince kullanmaya devam ettim. Kontrol ettiğim de batık bisey yok gibi geliyo ama bu kızarıklık sebebi ne anlam veremiyorum

Bahar Y.

Eski Forumcu
Mod Yöneticisi
Kıdemli Üye
Malesef eczane göz için olanı vermiş burda sorduğum da sorun olmaz içerik bakımından aynı denilince kullanmaya devam ettim. Kontrol ettiğim de batık bisey yok gibi geliyo ama bu kızarıklık sebebi ne anlam veremiyorum
Evet bende yeri geldi göz için olanını kullandım ayağa ama rahatlatmıştı bizi, deri için olanını mı temin edip deneseniz

cimennnn

Paylaşımcı
Evet bende yeri geldi göz için olanını kullandım ayağa ama rahatlatmıştı bizi, deri için olanını mı temin edip deneseniz
Ayağında bir sorun yok gibi geliyo bana ama kırmızılık neden var onu anlamadım yoksa koşarken vs bir sorun yok gibi gözüküyo sizce var mı bir sorun?

Bahar Y.

Eski Forumcu
Mod Yöneticisi
Kıdemli Üye
Normal olması gerektiği gibi değil hafif şişlikte var gördüğüm kadarıyla, isterseniz kuruması için bir süre krem sürmeyin 2 haftaya düzelir diye düşünüyorum

cimennnn

Paylaşımcı
Normal olması gerektiği gibi değil hafif şişlikte var gördüğüm kadarıyla, isterseniz kuruması için bir süre krem sürmeyin 2 haftaya düzelir diye düşünüyorum
Anladım tamam o zaman biraz ara verip kontrol etmeye devam ederim. Teşekkür ederim. Birde evde ekstra bir merhem var ama hiç kuşuma kullanmayı düşünmedim kullanmadım da sizce kullanmam da bir sorun olur mu? Reçetesinde şişlik ağrı kızarıklığa morarmaya vs için kullanılır yazıyor.

Bahar Y.

Eski Forumcu
Mod Yöneticisi
Kıdemli Üye
Anladım tamam o zaman biraz ara verip kontrol etmeye devam ederim. Teşekkür ederim. Birde evde ekstra bir merhem var ama hiç kuşuma kullanmayı düşünmedim kullanmadım da sizce kullanmam da bir sorun olur mu? Reçetesinde şişlik ağrı kızarıklığa morarmaya vs için kullanılır yazıyor.
İsmi nedir kremin

Bahar Y.

Eski Forumcu
Mod Yöneticisi
Kıdemli Üye
Gece uyumadan önce çok çok az miktarda sürebilirsiniz

Bahar Y.

Eski Forumcu
Mod Yöneticisi
Kıdemli Üye
Sizden de Allah razı olsun 😊

Üst Alt