• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Muhabbet kuşumun ayağı

Melike Nur

Aktif Üye
Muhabbet kuşum 3 gündür ayağını topluyor normal ayağının rengi böyleydi parmakları aldığımdan beri sorunluydu ama ilk defa bu denli kaldırdığını ve topalladığını görüyorum. İki gündür vazelin sürüyorum. Ne yapmam gerekli neşesi yerinde konuşuyor, bazen kafese tırmanıyor.

Aslı Ö.

Eski Forumcu
Moderatör
Kıdemli Üye
Muhabbet kuşum 3 gündür ayağını topluyor normal ayağının rengi böyleydi parmakları aldığımdan beri sorunluydu ama ilk defa bu denli kaldırdığını ve topalladığını görüyorum. İki gündür vazelin sürüyorum. Ne yapmam gerekli neşesi yerinde konuşuyor, bazen kafese tırmanıyor.
Ben ayakta morarma gördüm. İncitmis olabilir. Kırık yok gibi. Olsa kavrayamazdi diye düşünüyorum.teramisin krem uygulayabilirsiniz. Ama hocalarımız da bir görsün. Çok geçmiş olsun 🙏🏻

Melike Nur

Aktif Üye
Ben ayakta morarma gördüm. İncitmis olabilir. Kırık yok gibi. Olsa kavrayamazdi diye düşünüyorum.teramisin krem uygulayabilirsiniz. Ama hocalarımız da bir görsün. Çok geçmiş olsun 🙏🏻
Geçen sene Şubat ayında almıştım kuşumu o zamandan beri sol ayağının üstünde bir morluk var parmakları tırnakları diğer kuşlarıma göre çok farklı 3 gündür de tam o ayaktan kuvvet alamayınca endişelendim teşekkür ederim