• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Çözüldü! Muhabbet kuşum kanlı dışkı

BurhanAb

Aktif Üye
Veterinere götürüyorum normalde 5 gün boyunca kullanmam için kırmızı bi ilaç verdiler ama bugün anormal bişey yaşadım dışkıda kan vardı bi sefer daha yaşamıştım yakın zamanda yoğun bakıma koymuşlardı kuşu sabah ilk iş veyerinere götürcem ama neden kan aktığını bilen varmı16597289842013795164669392507779.jpg

Asya

Yeni Üye
Veterinere götürüyorum normalde 5 gün boyunca kullanmam için kırmızı bi ilaç verdiler ama bugün anormal bişey yaşadım dışkıda kan vardı bi sefer daha yaşamıştım yakın zamanda yoğun bakıma koymuşlardı kuşu sabah ilk iş veyerinere götürcem ama neden kan aktığını bilen varmıEkli dosyayı görüntüle 30035
İlacın renginden dolayıda olabilir fakat yinede veterinere götürmeniz iyi olacaktır. İlacın ismini biliyor musunuz?

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Üretici
Verdikleri ilaç ne, kuş ne ,nesi var?bize biraz Bilgi verin veteriner ne teşhis koydu?

BurhanAb

Aktif Üye
Verdikleri ilaç ne, kuş ne ,nesi var?bize biraz Bilgi verin veteriner ne teşhis koydu?
veterinere götürdüm onlar elinden geleni yapmış bizi bi üniversiteye gönderdiler ve hazır kuş maması verdiler su koyuyorum ama şırıngadan geçmiyor ne yapabilirim sizce acaba suyu falanmı az koyuyorum kıvamı nasıl olmalı

BurhanAb

Aktif Üye
Üniversitede egzotik hayvanlar bölümüne gidicekmişiz

Tuğçe G.

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
veterinere götürdüm onlar elinden geleni yapmış bizi bi üniversiteye gönderdiler ve hazır kuş maması verdiler su koyuyorum ama şırıngadan geçmiyor ne yapabilirim sizce acaba suyu falanmı az koyuyorum kıvamı nasıl olmalı
Verdikleri mama nasıl

BurhanAb

Aktif Üye
Tedavi sürecini anlatayım 1 aydır kuşu veterinere götürüyordum birsürü vitamin vs verdiler ilk 3 gün multivitamin verdik toparlarmı diye toparlamadı soluk borusu iltihabı vardı 8 gün antibiyotik + multivitamin verdiler ondan sonra 5 gün c vitamini verdiler o hastalıgı iyileşmiş ama bu sefer galiba bağırsaklarında sorun olmuş kuş isal olmuş f isimli bağışıklık düzenleyici ve probiyotik verdiler 3 gün kullandım 2 gün öncede f ve ı yazan vitaminlerden verdiler normalde 1 hafta kullancaktım ama bugün dışkısında kan gördüm poposundan kan akıyodu hemen götürdüm toplamda 5 damla falan kan aktı onlarda kuşu yoğun bakıma aldılar oksijen vs verdiler bugün götürdüğümde ise veteriner üniversiteye egzotik hayvanlar bölümüne götür dedi onların yeterli bilgisi yokmuş galiba

Tuğçe G.

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
Elle besleme maması alman lazım

BurhanAb

Aktif Üye
Arkadaşlar Limon dün öldü kuşu 1 aydır veterinere götürüyordum herşeyi yaptım en son kuş üniversiteye gitmesi gerekiyomuş dediler dün baktıgımda kuş yerde ters hareketsiz duruyordu elimden geleni yaptım veterinere götürdüm yem verdim yemeye zorladım sürekli agzına sulugunu yaklaştırıyodum ama olmadı yardımlarınız için teşekkürler hepinizi seviyorum <3

Sude W.

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
Teknik Ekip
Okudukça canımdan can gitti, başınız sağolsun çok üzüldüm 😞😔 konuyu yeni gördüm

Pamukk

Tutkulu
Yardımsever üye
Onlar birer kuş değil evlat, arkadaş,dost,sırdaş oluyorlar. Acınızı çok iyi anlayabiliyorum. Başınız sağolsun.

GÖLGE

Tutkulu
Geçmiş olsun bende.cok üzüldüm bende açınızı anlıyorum artık yapacak birşey yok

Üst Alt