• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Muhabbet kuşu karnının sağ tarafı şiş

kuzukulagi

Aktif Üye
Merhaba, kuşumun karnının sağ tarafı bazen şişiyor fındık kadar. Ama her zaman böyle değil uçtuğunda oluyor sanırım daha çok. Neden olabilir yardımcı olabilir misiniz acaba? Streamable Video

Yigit K.

Paylaşımcı
Merhaba, kuşumun karnının sağ tarafı bazen şişiyor fındık kadar. Ama her zaman böyle değil uçtuğunda oluyor sanırım daha çok. Neden olabilir yardımcı olabilir misiniz acaba? Streamable Video
Ben bir şey farkedemedim fakat yine de şiş tarafın olduğu bölümdeki tüyü elinizle hafifçe kaldırıp bakabilir misiniz herhangi anormal bir şey gözlemlenebiliyor mu?

kuzukulagi

Aktif Üye
Ben bir şey farkedemedim fakat yine de şiş tarafın olduğu bölümdeki tüyü elinizle hafifçe kaldırıp bakabilir misiniz herhangi anormal bir şey gözlemlenebiliyor mu?
Baktım anormal bir doku yoktu, tam belli olmamış herhalde ama net bir şekilde şişiyor bazen

kuzukulagi

Aktif Üye
Merhaba size attığım videoda net görünmediğini fark ettim kuşun sağ tarafı belirgin bir şekilde fındık kadar şiş dokusu da hafif sert geldi bir daha bakınca. Şiş bazen iniyor. Kuşu bir gün çok uçurmuşlar öyle şiştiğini fark etmişler o zamandan beri şişiyormuş arada. Neden kaynaklanabilir acaba? Streamable Video

kuzukulagi

Aktif Üye

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Sanırım hava kesesinde sorun var tuyune üfleyip resim atar mısınız bir bakalım 👍

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Bişey görünmüyor siz bir dokununca ne hissediyorsunuz hava mı et mı yem mı?

kuzukulagi

Aktif Üye
Bişey görünmüyor siz bir dokununca ne hissediyorsunuz hava mı et mı yem mı?
Normal et dokusuna göre daha sert olduğu için hava olduğunu sanıyorum ama emin olamıyorum tabii. Yem olup olmadığını nasıl anlarım peki? Net görünmüyor diyorsanız yarın daha net çekmeye çalışayım

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Et ise yağlanmış o zaman spor gerekiyor onu net görmeden net cevaplar veremeyiz

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Hava kesesi patlayan kuşlara yapılacak hiçbir tedavi olmuyor ameliyat gerekiyor ama o da risklidir sadece çok yorulmiycak👍 sizin sorunuza cevap verdim yani hava sorunu olduğunu net bilmiyorum bilginize

Üst Alt