• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

muhabbet kuşu kanadının titremesi

seliinnn

Aktif Üye
Merhaba, kuşumun bir süredir kanat kısımı videodaki gibi titriyor. Aviast kullanıyorum ama fayda etmiyor bu duruma. İştahı iyi, hareketli, dışkısı da katı ve yeşilimsi. Yardımınızı rica ederim.

Bahar Y.

Müdavim
Merhaba, kuşumun bir süredir kanat kısımı videodaki gibi titriyor. Aviast kullanıyorum ama fayda etmiyor bu duruma. İştahı iyi, hareketli, dışkısı da katı ve yeşilimsi. Yardımınızı rica ederim.

Neden aviast kullandınız ki anlayamadım

Furkanmurat

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
Hayvanın kuyruğuda titriyor bana kalırsa biraz paniklemiş başından bir olay geçmiş ürkmüş gibi

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Dışkı resmi görebilir miyim

seliinnn

Aktif Üye
Merhabalar,
Kanatlı veteriner buldum. Kuyruğunun titremesinin sebebi kuyruk tüylerinin çıkmasının verdiği acıdan dolayıymış. Ona uygun ağrı kesici, A ve B vitaminleri verdiler. Hepinize teşekkür ederim :)

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Merhabalar,
Kanatlı veteriner buldum. Kuyruğunun titremesinin sebebi kuyruk tüylerinin çıkmasının verdiği acıdan dolayıymış. Ona uygun ağrı kesici, A ve B vitaminleri verdiler. Hepinize teşekkür ederim :)
🙄 İyide dışkıda hastalık var eminmisiniz bişey olmadığına birde kanatlı uzmanı olduğundan eminmiyiz bence takipe alalım

seliinnn

Aktif Üye
🙄 İyide dışkıda hastalık var eminmisiniz bişey olmadığına birde kanatlı uzmanı olduğundan eminmiyiz bence takipe alalım
Kesinlikle katılıyorum 👍pek mantıklı gelmedi bana veterinerin söylediği sebep
dışkısını tekrar gönderiyim sizlere. Doksisikin gerek olmadığını, öyle bir durum olmadığını söyledi. :( Bir daha çekeyim en iyisi sizlere olmazsa başka veterinerden temin ederim.

seliinnn

Aktif Üye
Dışkısı bu şekilde. Doksimis için birkaç veteriner aradım hiçbirinde yok. Alternatif birşey kullanabilir miyim?

Üst Alt