• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Muhabbet kuşu cinsiyeti nedir?

The Stail

Yeni Üye
Merhabalar dün muhabbet kuşumun bir tanesini atmıştım forumda epey bir kargaşaya yol açmıştı 😄 Bugün diğer kuşun cinsiyetine biraz bakayım derken diğerinin hafif pembeleşmiş gibi gördüm kuyruğu daha çıkmamış tahminimce epey küçük bir yavru uçmayı bilmiyor kafam karıştı size de bir sorayım dedim (Normalde kuşları tam tersi almıştım bu dişi diğerini erkek diye almıştım, o dişi çıktı bunda kararsız kaldım) Cinsiyeti ve yaş tahmininde bulunursanız çok sevinirim

Rüya Ç.

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
Yardımsever üye
Merhabalar dün muhabbet kuşumun bir tanesini atmıştım forumda epey bir kargaşaya yol açmıştı 😄 Bugün diğer kuşun cinsiyetine biraz bakayım derken diğerinin hafif pembeleşmiş gibi gördüm kuyruğu daha çıkmamış tahminimce epey küçük bir yavru uçmayı bilmiyor kafam karıştı size de bir sorayım dedim (Normalde kuşları tam tersi almıştım bu dişi diğerini erkek diye almıştım, o dişi çıktı bunda kararsız kaldım) Cinsiyeti ve yaş tahmininde bulunursanız çok sevinirim
Merhaba 🌸
Bu fotograflara gore cok tatli bir delikanli masallah 😊 tabi yine isik bizi yaniltmiyorsa 🤭
Cok saygideger cinsiyetci hocalarimi konuya bekliyorum oldukca egleniyoruz 😂

The Stail

Yeni Üye
Bu arada bu diğer sizin dişi dediğiniz kuşa göre daha uysal 2. günden ele alıştırdım elden yemek yiyor ediyor sadece biraz kendi aralarında tam alıştıklarını sanmıyorum nadiren birbirlerinin başlarını arada bir kaşıyorlar :):)

Seda.

Tutkulu
Moderatör
Çeviri Ekibi
Erkek diyorum :p

Üst Alt