• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Muhabbet kuşu boynu!!

Cicikus123

Yeni Üye
Bugün muhabbet kuşumuzu yıkadık ve ıslakken arka boyun derisi gözüme sanki yırtılmış gibi geldi resmen pespembe eti gözüküyor. Şuan çok fazla hareket etmediği için fotoğrafını çekemedim. Birkaç kere öttü hareket de ediyor. Sizce yırtılmış olabilir mi yırtıldığını nasıl anlarım ya da yırtılırsa ne olur? Ne kadar gözüküyo bilemiyorum ama o delik.

Son düzenleme:

Cicikus123

Yeni Üye
Bugün muhabbet kuşumuzu yıkadık ve ıslakken arka boyun derisi gözüme sanki yırtılmış gibi geldi resmen pespembe eti gözüküyor. Şuan çok fazla hareket etmediği için fotoğrafını çekemedim. Birkaç kere öttü hareket de ediyor. Sizce yırtılmış olabilir mi yırtıldığını nasıl anlarım ya da yırtılırsa ne olur? Ne kadar gözüküyo bilemiyorum ama o delik.
LÜTFEN YARDIMCI OLUR MUSUNUZ ÇOK ACİL!!

Selin

Paylaşımcı
Umarım kuşu kendiniz yıkamamışsınızdır 🙈

Bahar Y.

Müdavim
Hiç iyi yapmamışsınız. Alıştırsaydınız zaten kendisi yeterli kadar suyla banyo yapardı.

Taha Y.

Müdavim
lavaboya gdip elinizi çeşmeye tutup yıkıyolardı ve kuşun burnu su kaçtıysa solum problemleri başlayacak

Taha Y.

Müdavim
beni dün kuşuma öyle yaptım kendisi yaptı biz zorlamadık zaten muhabbet kuşları su sesini sevdiği için yıkanırdı bir dahakine bırakın o isteğiyle yap ve kuşta açık olduğu deri kanıyomu

Cicikus123

Yeni Üye
beni dün kuşuma öyle yaptım kendisi yaptı biz zorlamadık zaten muhabbet kuşları su sesini sevdiği için yıkanırdı bir dahakine bırakın o isteğiyle yap ve kuşta açık olduğu deri kanıyomu
Hayır herhangi bir kanama ya da yara yok sadece açıklık var

Üst Alt