• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Mamaist.com Paylaşım Defteri

Meri

Müdavim
Selamlar, kuşumun dışkıları bir süredir çok değişkendi. Bazı günler normale dönüyordu o yüzden gereksiz telaş yapıp ekstra ilaç vs. kullanmayayım demiştim ama çoğu zaman biçimsiz, sulu veya bulanıktı. Mamaist’ten aldığım karışık yeme geçtiğimden beri düzgün 🙏🏻 Rutin dışı bir şey yapmadığım için tamamen yemle alakalı olduğunu düşünüyorum. Göstermeden edemicem 😁 buyrunuz:

Ekli dosyalar

Bahar Y.

Eski Forumcu
Moderator
Kıdemli Üye
Selamlar, kuşumun dışkıları bir süredir çok değişkendi. Bazı günler normale dönüyordu o yüzden gereksiz telaş yapıp ekstra ilaç vs. kullanmayayım demiştim ama çoğu zaman biçimsiz, sulu veya bulanıktı. Mamaist’ten aldığım karışık yeme geçtiğimden beri düzgün 🙏🏻 Rutin dışı bir şey yapmadığım için tamamen yemle alakalı olduğunu düşünüyorum. Göstermeden edemicem 😁 buyrunuz:
Şehmus abinin elinin değdiği herşeyde bir iş var demedi demeyin 🤪
Maşallah hep böyle devam eder inşallah

ebrares

Müdavim
Biraz geç oldu ama ben de ilk siparişimi verdim ve bugün geldiler. Yem ve entrobac gayet güzel gözüküyor fotoğraf çekmeyi unutup yemi boşalttım kavanoza 😑 paketleme de iyiydi teşekkür ederim sadece suluk rengi ve yemin içeriği için not yazamadım sitede yoktu ya da ben bulamadım sanırım ama sorun değil. Kargolama da hızlıydı 2 günde geldi. Hediye mama için de ayrıca teşekkür ederim. 😊😊 IMG_20220719_155921.jpg

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Üretici
Biraz geç oldu ama ben de ilk siparişimi verdim ve bugün geldiler. Yem ve entrobac gayet güzel gözüküyor fotoğraf çekmeyi unutup yemi boşalttım kavanoza 😑 paketleme de iyiydi teşekkür ederim sadece suluk rengi ve yemin içeriği için not yazamadım sitede yoktu ya da ben bulamadım sanırım ama sorun değil. Kargolama da hızlıydı 2 günde geldi. Hediye mama için de ayrıca teşekkür ederim. 😊😊 Ekli dosyayı görüntüle 29148
WhatsApptan yazabilirsiniz 👍 bir dahakine notunuzu o şekilde verirsiniz suluk renginde bende Pembe ve mavi arasında kaldim😅 yem karışımlarını isteğe göre yapıyorum standart karışım yolladım size de aspuru bol 😊 rica ederim bende desteğiniz için teşekkür ederim 😊

ebrares

Müdavim
Biraz geç oldu ama ben de ilk siparişimi verdim ve bugün geldiler. Yem ve entrobac gayet güzel gözüküyor fotoğraf çekmeyi unutup yemi boşalttım kavanoza 😑 paketleme de iyiydi teşekkür ederim sadece suluk rengi ve yemin içeriği için not yazamadım sitede yoktu ya da ben bulamadım sanırım ama sorun değil. Kargolama da hızlıydı 2 günde geldi. Hediye mama için de ayrıca teşekkür ederim. 😊😊 Ekli dosyayı görüntüle 29148
Aklıma takıldı daha doğrusu bilmediğim için soruyorum gönderdiğiniz mamayı nası vermem gerek daha önce vermedim hiç bilmiyorum @Şehmus BAKIR

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Üretici
Haftada bir içine haşlanmış yumurta rendeleyerek verirsiniz 8 saat önünde duracak

BulutFıstık

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
20220727_135938.jpg

A21 in skt geçince Mamaist elle besleme maması almıştım. Yavrular olduğu için illa ki lazım olur diye. Gün bugündür. 😀 Yuvadan çıkan yavrular yeme alışana kadar takviye olarak yapıp vereceğim. A21 in kokusunu sevmiyordum ama Mamaist'in kokusunu sevdim. Rengi de güzel bence. 🤗

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Üretici

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Üretici
Herkese iyi akşamlar çok yakında nektonun üç ürünü ile bölünmüş cam şişelerde mamaist com dan temin edebilirsiniz 👍 Ürünleri bizzat kendim kullandım ve çok faydasını gördüm.. aşağıdaki ürünleri bölünmüş ve bütçeye uygun olarak, tabiki küçük tatlı cam kavanozlarda size sunacagiz.. ürünler siteye eklendiginde buradan duyuru yapılacaktır..

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

BulutFıstık

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
Mamaist .com e ticaret sitemiz yenilenmiştir şimdiki tasarımı daha kolay oldu.. Kardeşim @Emre A. Bize hediyesidir teşekkür ederim 😊
Dün siteye girince değiştiğini görmüş eskisinden daha güzel olmuş demiştim. @Emre A. Emeğine sağlık. Bu haliyle daha düzenli ve güzel olmuş. Hayırlı olsun siteye de. 🤗