• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Tanıtım Mamaist.com alışverişi

Meri

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
Biz de mamaist alışverişimizi yaptık, tahmin ettiğim gibi ürünlerim hiç dağılmadan dökülmeden geldiler @Şehmus BAKIR abi çok güzel paketlemiş. Yem süper her şey tazecik ilk defa kafam bu kadar rahat alışveriş yaptım Maviş için, herkese tavsiye ederim ☺ Hediye için de teşekkür ederim 🌸

Bahar Y.

Müdavim
Etiket konusunda sağolsun @Grpet yardımcı oldu 😊
Çok başarılı olmuş abi hayırlı olsun, miniş cam kavanoza bende bayılıyorum 😊
Biz de mamaist alışverişimizi yaptık, tahmin ettiğim gibi ürünlerim hiç dağılmadan dökülmeden geldiler @Şehmus BAKIR abi çok güzel paketlemiş. Yem süper her şey tazecik ilk defa kafam bu kadar rahat alışveriş yaptım Maviş için, herkese tavsiye ederim ☺ Hediye için de teşekkür ederim 🌸
Afiyet şifa olsun inşallah Maviş'e 💕
Kıskandım bir şeyler alayım dedim her şey tükenmiş @Şehmus BAKIR abi 🤣 bu ne izdiham 🤣 maşallah 🧿
Kıtlık var kıtlık koşuun😋😂
Bebek kavanoz çok tatlı 💕😀
Ben de Şehmus abimin yanına gidip yapcam alışverişimi kıskanın 😆
İşte onu demeseydin iyiydi....

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Eline emeğine sağlık kardeşim 🥰 @Yabi senin için zor olacak diğerlerinden vazgeçmek 😂 ama inan bana hiç gerek yok çoğunu denedim ve içeriğini kanatlı uzmanina yolladım farkı yok onayı aldım sadece çeşit kalabalığı diyorum bak e 50 yi de denedim ama nektonun yakınından geçmiyor üretim yapanlar için nekton e ve s nimet diyebilirim kullanmasini bilenlere 😉

The Search

Eski Forumcu
Medya Sorumlusu
Teknik Ekip
Kıdemli Üye
Akvarist
Eline emeğine sağlık kardeşim 🥰 @Yabi senin için zor olacak diğerlerinden vazgeçmek 😂 ama inan bana hiç gerek yok çoğunu denedim ve içeriğini kanatlı uzmanina yolladım farkı yok onayı aldım sadece çeşit kalabalığı diyorum bak e 50 yi de denedim ama nektonun yakınından geçmiyor üretim yapanlar için nekton e ve s nimet diyebilirim kullanmasini bilenlere 😉
Abi e ve s farkı nedir