• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Kuyruk dibindeki sertlik

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Merhaba kuşunuzun artık yaşı ile ilgili böyle tümör, yağ bezesi gibi hastalıklar çıkması normaldir ona cerrahi müdahale gerekiyor bu yüzden imkânınız varsa öncelikle kanatlı uzmanına götürün eğer imkanınız yoksa iyi bir üretici veya anlayan bir petshoptan yardım alarak ur u aldırın o uzadıkça tekrar alınması lazım.. başka yerlerinde varmı? Mesele kanatalti kuyruk sokumu, sırt gibi yerlerde görünür.. kuşunuzun bir tunekte resmini bide dışkı resmi görebilir miyiz?

Melek55

Yeni Üye
Merhaba kuşunuzun artık yaşı ile ilgili böyle tümör, yağ bezesi gibi hastalıklar çıkması normaldir ona cerrahi müdahale gerekiyor bu yüzden imkânınız varsa öncelikle kanatlı uzmanına götürün eğer imkanınız yoksa iyi bir üretici veya anlayan bir petshoptan yardım alarak ur u aldırın o uzadıkça tekrar alınması lazım.. başka yerlerinde varmı? Mesele kanatalti kuyruk sokumu, sırt gibi yerlerde görünür.. kuşunuzun bir tunekte resmini bide dışkı resmi görebilir miyiz?
Baska hic bir yerinde boyle bir sey yok
Küçük bir ilçede yasiyorum kuslar hakkinda bilgisi olan veteriner cok az
Kuşum kuyrugu yaklasik 7 8 aydir böyle
Gecen bir gün koptu kendiliginden tekrar büyüdü böyle oldu.Dışkısında böyle yine çok oyunu seviyor çok mutlu benimle surekli oyun oynamak istiyor ☺
Ekli dosyayı görüntüle 6013Ekli dosyayı görüntüle 6014

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
O zaman siz cımbızla sadece o sarı olan yeri alınız ama batikonlu pamuğu hazırda bulundurun kanayan yeri pansuman edeceksiniz 👍

Üst Alt