• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Kuşumun gözünde ve gagasında bişey var

ftmshnr

Yeni Üye
Merhabalar. Muhabbet kuşumun gözünde uzun zamandır şişlik var. Bazen çay sürüyorum ama tamamen geçmiyor. Arada şişlik daha da artıyor. Bir de gagada bişey var ama ne olduğunu bilmiyorum. Nefes almasını zorlaştırıyor sanırım. Bilenler yardımcı olursa sevinirim.

ftmshnr

Yeni Üye
Evet daha önce sadece alt göz kapağında vardı uzun zaman sonra üst göz kapağında da oldu ve geçmiyor

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Merhaba kuşunuzda enfeksiyon var tavsiyem bir kanatlı uzmanına götürün çünkü antibiyotik tedavisi görmesi lazım

ftmshnr

Yeni Üye
Evde yapabileceğim bir tedavi var mı çünkü ilçede yaşıyorum ve veterinerler kuşlarlaz igileneceğinden pek emin değilim

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Ronayin dediği gibi yapacak başka bişey yok maalesef

ftmshnr

Yeni Üye
Terramisin kullandım ancak tamamen geçirmedi. Bırakınca da yine eski haline dönüyor

ftmshnr

Yeni Üye
O zaman damlayla birlikte terramisin mi kullanayım. Bir de krem antibiyotikli bildiğim kadarıyla. O yüzden bu süresi var mı ne kadar kullanmalıyım

ftmshnr

Yeni Üye
Gaga ve cere için de terramisin mi kullanayım. Nefes alıp vermede sıkıntı yaşıyor gibi ve nefes alırken kuyruğu da hareket ediyor

Üst Alt