• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Kuşta kanat ve kuyruk titreme (yaralı)

Badgeix

Yeni Üye
Değerli arkadaşlar merhaba 3 aylık kuşumda tüy problemi var o uçamayacak, benim için hiç sorun değil bebek gibi bakıyorum ona severek ama kendini kaşımaktan yara yaptı gövdesinde sürekli kaşındı veterinere götürdüm dış parazit tedavisi oldu rahatladı ilacını tam bitirmeden kestim tekrar kasıntılar oldu simdi yine basladık ama gövdesındekı yarayı ıyılestiremiyorum cunku ucmaya calısırken yere düsüp kanatıyor daha ıkı gun once kanadının kanadıgını fark ettim sanirim kendi gagaladı bilmiyorum. Kuyrukta titreme kanatta da titreme mevcut sürekli sürekli değil dışkıda problem yok. Sanırsam canı yandığı için siz daha iyi bilirsiniz melhem sürmeye devam edeceğim ama onun dışında ne olabilir sizce tanım doğru mudur. Ah su hayvanların dili olaydı da bu kadar zorlanmasaydık😔

besparmak.suleyman

Yeni Üye
Muhabbet kuşum var 2 adet...bir erkek bir dişi.. bir kaç gündür balkona çıkarıyorum alsın diye kabarmaya ve kuyruk titremeye başladı..öten kuşlar ötmüyor halsiz duruyor nedeni nedir acaba ve çözüm nedir acaba...

Rusalka

Aktif Üye
Muhabbet kuşum var 2 adet...bir erkek bir dişi.. bir kaç gündür balkona çıkarıyorum alsın diye kabarmaya ve kuyruk titremeye başladı..öten kuşlar ötmüyor halsiz duruyor nedeni nedir acaba ve çözüm nedir acaba...
Başka bir konu açıp sorarsanız daha iyi olur sorunuzu.

Üst Alt