• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Kuşlarla ilgili takip ettiğiniz kanallar?

Mithra

Aktif Üye
youtube da yada diğer video paylaşım sitelerinde, muhabbet kuşu,zebra ispinozu,gökkuşağı ispinozu,forpus papağanı vs..bütün kuş türleri hakkında, bilgilendirici, takip ettiğiniz ve önerdiğiniz kanalları paylaşabilirmisiniz?

Son düzenleme:

Taha

Eski Forumcu
Moderator
youtube da yada diğer video paylaşım sitelerinde, muhabbet kuşu,zebra ispinozu,gökkuşağı ispinozu,forpus papağanı vs..bütün kuş türleri hakkında, bilgilendirici, takip ettiğiniz ve önerdiğiniz kanalları paylaşabilirmisiniz?
Kafeskusları TV yi takip edebilirsin 🙃

Şehmus BAKIR

Eski Forumcu
Yetkili Kurucu
Üretici
Uzman TV izleyebilirsiniz orada kanatlı uzmanlarının röportajları var bilgileri güzel ben bir ara çok izlerdim 😊

Şehmus BAKIR

Eski Forumcu
Yetkili Kurucu
Üretici
Hepsini pazardan ve Aksaray dernekten tanıyorum 😅 sakaci bunlar tüm gün kahvede kapalı örtülü kuşlarını getirip baş uçlarına koyarlar öten kuşu satmaya çalışırlar 😅😂 bu kuş kurbağa ötüyor diyor 😂😂

Tuğrul Bey

Eski Forumcu
Moderator
Kıdemli Üye
Ben kendine böyle baglayan bı belgesel daha görmedim abi 5 defa izlemisimdir. Canım sıkıldıkça arnavut sevketin olduğu bölümleri açar izlerim hala. 😁😁

Şehmus BAKIR

Eski Forumcu
Yetkili Kurucu
Üretici
Ben kendine böyle baglayan bı belgesel daha görmedim abi 5 defa izlemisimdir. Canım sıkıldıkça arnavut sevketin olduğu bölümleri açar izlerim hala. 😁😁
Şevket abi komediydi Allah rahmet eylesin inşallah o nakaratı heryerde saka gibi öterdi😊

Üst Alt