• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Kırılma mı İncinme mi?

Merlin

Yeni Üye
Limon'un ayağı son zamanlarda biraz daha kötüleşmeye başladı. Dokunduğum zaman bağırmıyor ama elimi itmeye çalışıyor ayağının arka tarafında kızarma oluştu. Tüneği kavrayamıyor parmakları sürekli kapalı. ben açmadığım sürece açmıyor. Arka parmakları öne doğru kıvırmış, çok az morarması var. Kendisi yaşlı ve ona birşey olur diye korkuyorum yaşadığım yerde güzel bir veteriner yok çoğu Kuşları almıyor. En azından alıp, sürebileceğim bir krem tarzı birşey var mı?

Video koyamadım şuanlık bunu koyabilirim.

Ekli dosyayı görüntüle 23223

Merlin

Yeni Üye
Kırılmış gibi gördüm ben
Ayağının üzerine bazen tam basıyor o yüzden emin olamadım. şu arka parmakları öne doğru kıvırdığı yerlerde morarma yok bacağına doğru ve ayağının altinda hafif morarma var sadece :(

Bahar Y.

Müdavim
Ayağının üzerine bazen tam basıyor o yüzden emin olamadım. şu arka parmakları öne doğru kıvırdığı yerlerde morarma yok bacağına doğru ve ayağının altinda hafif morarma var sadece :(
His yok gibi görünüyor eğer öyleyse kırılmıştır

ROMM48

Aktif Üye
Kırık gibi duruyor ama morarma da pek yok,yeni mi oldu? geçmiş olsun

Bahar Y.

Müdavim
Edirne Veteriner Kliniği'nde egzotiklere bakıyorlarmış sanırım orada röntgen çektirebilirsiniz