• Kafeskuslari.com ailesine ho┼č geldiniz..

Sizde kafes ku┼č t├╝r├╝n├╝z hakk─▒nda payla┼č─▒m yapmak ve soru sormak i├žin ├╝ye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi al─▒n─▒z...

Kedi Karde┼čler ­čÉł

Bahar Y.

Eski Forumcu
Moderator
Kat─▒l─▒m
9 Haz 2021
Tepkime puan─▒
6,853
Puanlar─▒
113
Ya┼č
17
Kanatl─▒ forumuna biraz alakas─▒z oldu amaaa
Eveet b├Âylesine tatl─▒ bebekleri sizlerle payla┼čmadan edemezdim ­čą░
IMG_20220609_184501.jpg
3 yavru ve 1 anne var evimizin garaj─▒nda, onlar─▒ daha d├╝n fark ettim biraz ge├ž oldu ama ge├ž olsun g├╝├ž olmas─▒n diyelim ­čĄş
D├╝n men├╝m├╝zde ya┼č mama vard─▒ 1 yavru hari├ž hepsi afiyetle yediler di─čer yavru biraz ├žekingen davrand─▒ ona elimle verdim anne kedi kuru mama da yiyebiliyor fakat yavrular kuru mama i├žin ├žok minikler o y├╝zden bug├╝n men├╝m├╝zde anneye ve 2 di─čer ya┼č mama yiyen yavruya ya┼č mama, di─čer ├žekingen yavrumuza da laktozsuz s├╝t vard─▒ tabi laktozsuz s├╝t├╝ hepsi bay─▒la bay─▒la i├žtiler, d├╝n mama yemeyen yavru miyavlayarak a├ž oldu─čunu belli ediyordu, bug├╝n a├žl─▒ktan miyavlamas─▒ yoktu o y├╝zden ├žok mutlu oldum­čĄŚ
Daha 2.g├╝n├╝m├╝z olmas─▒na ra─čmen hepsi beni ko┼ča ko┼ča kar┼č─▒lad─▒ bu mutluluk her ┼čeye de─čer san─▒r─▒m... ­čĄŹIMG_20220610_154923.jpg
IMG_20220610_154833.jpgIMG_20220610_154926.jpg
Bu da uysal m─▒ uysal, yavrular─▒n─▒ benden koruma gere─či duymayan annemiz­čą│
IMG_20220610_154752.jpg

Levent T.

Eski Forumcu
Moderator
Edit├Âr
Kat─▒l─▒m
25 Kas 2021
Tepkime puan─▒
4,286
Puanlar─▒
113
├çok g├╝zel hareketler bunlar... Allah raz─▒ olsun senden Bahar karde┼čim... Kuzucuklara da kocaman Ma┼čallah ­čž┐

┼×ehmus BAKIR

─░kon ├ťye
Yetkili Kurucu
├ťretici
Kat─▒l─▒m
20 A─ču 2018
Tepkime puan─▒
11,683
Puanlar─▒
113
Ya┼č
38
Kanatl─▒ forumuna biraz alakas─▒z oldu amaaa
Eveet b├Âylesine tatl─▒ bebekleri sizlerle payla┼čmadan edemezdim ­čą░
Ekli dosyay─▒ g├Âr├╝nt├╝le 27110
3 yavru ve 1 anne var evimizin garaj─▒nda, onlar─▒ daha d├╝n fark ettim biraz ge├ž oldu ama ge├ž olsun g├╝├ž olmas─▒n diyelim ­čĄş
D├╝n men├╝m├╝zde ya┼č mama vard─▒ 1 yavru hari├ž hepsi afiyetle yediler di─čer yavru biraz ├žekingen davrand─▒ ona elimle verdim anne kedi kuru mama da yiyebiliyor fakat yavrular kuru mama i├žin ├žok minikler o y├╝zden bug├╝n men├╝m├╝zde anneye ve 2 di─čer ya┼č mama yiyen yavruya ya┼č mama, di─čer ├žekingen yavrumuza da laktozsuz s├╝t vard─▒ tabi laktozsuz s├╝t├╝ hepsi bay─▒la bay─▒la i├žtiler, d├╝n mama yemeyen yavru miyavlayarak a├ž oldu─čunu belli ediyordu, bug├╝n a├žl─▒ktan miyavlamas─▒ yoktu o y├╝zden ├žok mutlu oldum­čĄŚ
Daha 2.g├╝n├╝m├╝z olmas─▒na ra─čmen hepsi beni ko┼ča ko┼ča kar┼č─▒lad─▒ bu mutluluk her ┼čeye de─čer san─▒r─▒m... ­čĄŹEkli dosyay─▒ g├Âr├╝nt├╝le 27109
Ekli dosyay─▒ g├Âr├╝nt├╝le 27112Ekli dosyay─▒ g├Âr├╝nt├╝le 27111
Bu da uysal m─▒ uysal, yavrular─▒n─▒ benden koruma gere─či duymayan annemiz­čą│
Ekli dosyay─▒ g├Âr├╝nt├╝le 27113
Ge├žmi┼č olsun karde┼čim ­čśé kedi k├Âleli─čine ho┼čgeldin ­čśůsen art─▒k bir ba─č─▒ml─▒s─▒n ve onlar seni her zaman kand─▒rabilir bu onlar─▒n en iyi kabiliyetidir­čśÇ Ma┼čallah ├žok tatl─▒lar ­čą░

Bahar Y.

Eski Forumcu
Moderator
Kat─▒l─▒m
9 Haz 2021
Tepkime puan─▒
6,853
Puanlar─▒
113
Ya┼č
17
Ge├žmi┼č olsun karde┼čim ­čśé kedi k├Âleli─čine ho┼čgeldin ­čśůsen art─▒k bir ba─č─▒ml─▒s─▒n ve onlar seni her zaman kand─▒rabilir bu onlar─▒n en iyi kabiliyetidir­čśÇ Ma┼čallah ├žok tatl─▒lar ­čą░
Abi ben o gruba ├žoktan kat─▒ld─▒m ama ­čĄş
─░n┼čallah b├╝y├╝d├╝klerinde gitmezler istedikleri kadar kand─▒rs─▒nlar hi├ž problem de─čil ­čśé
Apartmandaki bir abi diyor ki benden korkuyorlar senin etraf─▒nda pervane olmu┼člar ­čĄú

EnesGen├ž

Eski Forumcu
Kat─▒l─▒m
27 Mar 2021
Tepkime puan─▒
1,511
Puanlar─▒
113
Ya┼č
13
Ma┼čallah kameray─▒ her g├╝n g├Âr├╝yormu┼č gibi poz vermi┼čler . Tebrik ederim Bahar abla­čĹĆ­čĹĆ­čĹĆ

umtser

M├╝davim
Kat─▒l─▒m
13 Mar 2022
Tepkime puan─▒
683
Puanlar─▒
93
hayvanseverden zarar gelmez ideolojisine ├Ârnek bir davran─▒┼č ­čÖĆ kendi ad─▒ma bu g├╝zel davran─▒┼č─▒n i├žin te┼čekk├╝r ediyorum @Bahar Y. ­čśŐ hayvanlar hislerine g├Âre hareket eden canl─▒lar e─čer etraf─▒nda pervane oluyorlarsa kendini daha fazla sevmen laz─▒m. ve ┼čehmus abinin dedi─či gibi cidden k├Âleli─če ho┼č geldin ­čśü

Bahar Y.

Eski Forumcu
Moderator
Kat─▒l─▒m
9 Haz 2021
Tepkime puan─▒
6,853
Puanlar─▒
113
Ya┼č
17
hayvanseverden zarar gelmez ideolojisine ├Ârnek bir davran─▒┼č ­čÖĆ kendi ad─▒ma bu g├╝zel davran─▒┼č─▒n i├žin te┼čekk├╝r ediyorum @Bahar Y. ­čśŐ hayvanlar hislerine g├Âre hareket eden canl─▒lar e─čer etraf─▒nda pervane oluyorlarsa kendini daha fazla sevmen laz─▒m. ve ┼čehmus abinin dedi─či gibi cidden k├Âleli─če ho┼č geldin ­čśü
├çok te┼čekk├╝r ederim g├╝zel yorumlar─▒n─▒z i├žin­čśŐ
Ben 5 ya┼č─▒mdan beri k├Âlesiyim hayvanlar─▒n ­čÖł­čĄú