• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Kanaryamın parmagına nolmus

Yusufkuscu

Yeni Üye
Acil yardim nolur yardimci olun kac gundur kusum ayaginin ustune basmiyordu dikkatimi cekiyordu ama bisey gorunmuyordu bugun ayagini bu halde gordum parmagi geri kivrilmis enfeksiyon olmus sismis kizarmis bi vaziyetteydi elimde bepanthol yara merhemi vardi onu surdum suyuna yarim bebe asprini koydum ne olmus nolur yardimci olun napmam gerek?

Ü

Üye silindi 2

Yasaklı
Öncelikle daha net ayaktan foto atar mısınız?

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Merhaba ailemize hoşgeldiniz :) bende yakın foto istiycem ne olduğunu anlamamız için  :up: iyice bakın ip dolanmış ise parmağı o.hale getirmiş olabilir

Yusufkuscu

Yeni Üye
Nolur yardim edin cok uzuluyoruz kusumuza napcagmizi bilmiyoruz veterinere goturecek param yok

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Yusufkuscu' Alıntı:
Nolur yardim edin cok uzuluyoruz kusumuza napcagmizi bilmiyoruz veterinere goturecek param yok
O siyah olan yerde ip sıkmış yani onu makasın ince kısmıyla alabilirseniz parmağı kurtarırsınız.yapamam diyorsanız bir herkimden veya bilen bir kuscudan yardım isteyin..ben istanbul .4.leventteyim siz neredesiniz bilmiyorum ama bana ulaştırırsanız ben ilgilenirdim geçmiş olsun..

Ü

Üye silindi 2

Yasaklı
Şehmus abi gerekeni söylemiş bir kanama yok görünürde zaten terramycin deri kremi alığ sürün vitamin takviyesi yapın kısa sürede çözülür... İp varsa ben göremedim ama onu muhakkak çıkarmanız gerekir  :up:

Yusufkuscu

Yeni Üye
Şehmus BAKIR' Alıntı:
Yusufkuscu' Alıntı:
O siyah olan yerde ip sıkmış yani onu makasın ince kısmıyla alabilirseniz parmağı kurtarırsınız.yapamam diyorsanız bir herkimden veya bilen bir kuscudan yardım isteyin..ben istanbul .4.leventteyim siz neredesiniz bilmiyorum ama bana ulaştırırsanız ben ilgilenirdim geçmiş olsun..
İp yokki baktim dikkatli bi sekilde

Yusufkuscu

Yeni Üye
Yemesi dışkısı gayet normal. Ben muhabbet ve sultan bakiyorum bu arada hediye edildi bu yavrum bana okadar narin ki bakamiyormuyum acaba diye kendimi okadar sucluyorum ki kahrolduk dunden beri sizce kanarya seven kanaryalarla ugrasan birine vermeli miyim boyle birini bulup da yavruma sebep olmiym belki bakamiyorum

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Yanılmış olabilirim ip gibi görünüyor kesik eğer yoksa günlük teramiycn deri merhemi hafifçe ovalayarak sürün ve zamanla yayılıp düzelir veya kendinizi iyi hissetmiyorsanız güvendiğiniz birine sahiplendirin geçmiş olsun :) bu arada sultan ve muhabbetlerinizin görsellerini bizimle paylaşabilirseniz seviniriz  :)

Yusufkuscu

Yeni Üye
Şehmus BAKIR' Alıntı:
Yanılmış olabilirim ip gibi görünüyor kesik eğer yoksa günlük teramiycn deri merhemi hafifçe ovalayarak sürün ve zamanla yayılıp düzelir veya kendinizi iyi hissetmiyorsanız güvendiğiniz birine sahiplendirin geçmiş olsun :) bu arada sultan ve muhabbetlerinizin görsellerini bizimle paylaşabilirseniz seviniriz  :)

Yusufkuscu

Yeni Üye

Bunlar bizim evlatlarimiz cok duskunuz cok bagliyiz onlara esimden Allah razi olsun olaganustu bi merhametle asik butun hayvanlara evde pislik oluyor diye herkes burun kivirirken o zevkle ilgileniyor benimle birlikte onlarla size cok buyuk bi tesekkuru borc biliyoruz bu siteyi kutup insanlarin birbirine can dostlari ivin yardimci olmasina vesile oldugunuz icin. Allah razi olsun sizden insallah biran once duzelir yavrumuz. Tesekkurler.

Ü

Üye silindi 2

Yasaklı
Maşallah canlara çok güzeller  :)  hayvan seven insan herkesi sever insanlığı merhameti vardır.

-Temennileriniz için teşekkürler.Eczaneden terramycin deri kremi alıp sabah akşam sürün çok bastırmadan.Vitamin takviyesi yapın 2-3 gün günlük su tazeleyip ilacı tazeleyerek.Sürekli iletişimde olun bir şey olursa yazınız.

-Bu arada sizin gibi hayvan severleri sürekli bu forumda bu ailede görmek isteriz.Her zaman sorularınızı ve kuşlarınızı paylaşmanızı
bekleriz.Tekrardan teşekkürler ....

Ahmet D.

Tutkulu
Emektar Üye
Sanırım kanarya besleyenler buna Zengin hastalığı diyorlar. Şehmus abinin dediklerini yapın krem ile yumuşaşın kuruyana kadar. İnşallah sağlığına kavuşur tekrar.

Yusufkuscu

Yeni Üye
Bugun gozle gorulur iylesme var sislik indi kizariklik da azalmis iylesiyor galiba insallah

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Maşallah çok güzel bir ortamınız var rabbim huzurunuzu bozmasın inşallah..her zaman burdayiz ve sizlerde bizimle kalın iyi forumlar  :)