• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Kanaryamın bir gözü kapalı

Seymasgv

Yeni Üye
Merhaba kanaryamın sabah uyandığımda bir gözü kapalıydı biraz araştırdım ve gözünün çevresine vazelin sürdüm ama pek etki etmedi. Ne yapmam gerek? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum 😔

Aslı Ö.

Eski Forumcu
Moderatör
Kıdemli Üye
Merhabalar hoşgeldiniz ailemize. Terramycin merhem sürebilirsiniz. 5 gün boyunca. Oncesinde sabahlari bir damla gentagut damla da damlatabilirsiniz.

Seymasgv

Yeni Üye
Çok teşekkür ederim terramycin sürdüm inşallah iyi gelir son durumu bu şekilde korkuyorum 😔😔

Aslı Ö.

Eski Forumcu
Moderatör
Kıdemli Üye
Enfeksiyon kapmış gibi duruyor. Siz öncesinde ılık demlenmis çayı pamukla nemlendirip kuşun gözünü yavaşça silin. Sonrası da ilaç kullanabilirsiniz.

Nurcan

Aktif Üye
Benim dışarıda bulduğum muhabbet kusun Gözü akşam hiç birsey yoktu sabah silmiştim hemen veterinere götürdüm enfeksiyon dedi antibiyotik verdi şu anda iyileşme safhasında çok şükür durumu iyi. Bir de hapsuruyor mu diye sormuştu ara ara hapşırmasi olduğu için vitamin vermişti.

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Benim dışarıda bulduğum muhabbet kusun Gözü akşam hiç birsey yoktu sabah silmiştim hemen veterinere götürdüm enfeksiyon dedi antibiyotik verdi şu anda iyileşme safhasında çok şükür durumu iyi. Bir de hapsuruyor mu diye sormuştu ara ara hapşırmasi olduğu için vitamin vermişti.
Aynen buna ihtiyacı var 👍