• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Takas Edelim (İstanbul)Kafes takası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Feyza T.

Eski Forumcu
Emektar Üye
IMG20220824212426.jpg Elimde fotoğraftaki iki katlı üretim kafesinden iki tane var, her katın kendi tabanı var tabii ki. Bir papağan kafesi karşılığında takas etmek istiyorum. Hem (inşallah😍) yakın zamanda alacağım sultan papağanına daha uygun bir kafes hazırlamak için, hem de kullanmadığım bu kafeslerin yer kaplamaması için. Katlanabilen kafeslerdir üretim için uygundur 👍💯

Sude W.

Eski Forumcu
Emektar Üye
Ekli dosyayı görüntüle 31086 Elimde fotoğraftaki iki katlı üretim kafesinden iki tane var, her katın kendi tabanı var tabii ki. Bir papağan kafesi karşılığında takas etmek istiyorum. Hem (inşallah😍) yakın zamanda alacağım sultan papağanına daha uygun bir kafes hazırlamak için, hem de kullanmadığım bu kafeslerin yer kaplamaması için. Katlanabilen kafeslerdir üretim için uygundur 👍💯
Güzel fikir 🥰 umarım en kısa sürede takas yapılır. Sultan papağanın için heyecanlıyım abla 🤩

Feyza T.

Eski Forumcu
Emektar Üye
Bir gözün çekmecesi yok mu kardeşim yada çıkardın mı ?
Hocam var, cennet papağanı için en son kullanmıştım bunu, kuşu üst kata koymuştum dışkıya temas etmesin diye de sadece altın çekmecesini takmıştım. İçeride duruyor çekmecesi de tertemiz 😇

Bahar Y.

Müdavim
Ekli dosyayı görüntüle 31086 Elimde fotoğraftaki iki katlı üretim kafesinden iki tane var, her katın kendi tabanı var tabii ki. Bir papağan kafesi karşılığında takas etmek istiyorum. Hem (inşallah😍) yakın zamanda alacağım sultan papağanına daha uygun bir kafes hazırlamak için, hem de kullanmadığım bu kafeslerin yer kaplamaması için. Katlanabilen kafeslerdir üretim için uygundur 👍💯
Aslında alt ızgara çıksa 2 kafes birleşmiş olur hemde çok geniş sultan kafesi olur 🥰 aklıma böyle bişey geldi birden

Feyza T.

Eski Forumcu
Emektar Üye
Aslında alt ızgara çıksa 2 kafes birleşmiş olur hemde çok geniş sultan kafesi olur 🥰 aklıma böyle bişey geldi birden
Çıksa bile tavanın boyutunda boşluk kalacak ve kuş kaçar aradan
O benim de aklıma gelmişti ama üst katın çekmecesi takılı değilken bile cennet papağanı çekmecenin takma çıkarma yerini oynatıp kaçıyordu 😂 İzgarasını da çıkarsam hey yavrum hey 🤣🤣

HB Mutlu KuŞlar

Yeni Üye
Selam,bende 60 cm lık yatay sultan kafesleri var
2 tane

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...